SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton stojaki na sztangę HS4

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2002

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4980
Witam, chciał bym się dowiedzieć czy jak kupie stojak Kelton stojaki na sztangę HS4 to mogę zrobić taki bajer że nałożę na niego pusty gryf i będę mógł się na tym podciągac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Dla chcącego nic trudnego , ale zobacz wysokość stojaków przy moim wzroście 188cm to nie dałem rady się podciągać i przyznam że jest nie wygodnie , więc odradzam

Pozdrawiam Duda

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2008-11-10 16:24:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4980
Ja mam tylko 173cm na szczęście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
raczej nie jest wygodnie, ja mam takie stojaki, bardzo fajne ale podciagac to sie nie da za bardzo

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 987
Nie lepiej kupic za 26zl drazek rozporowy do drzwi? do podciagania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
bisorone trochę odświeżę ale może kolega nie ma opcji n drążek do futryny , do ściany lub sufitu jak przymocować to szuka różnej opcji

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
26zl drazek rozporowy do drzwi? - smieszne, mam taki drazek, moze sie na nim podciagac co najwyzej moja 8 letnia siostra... jak chcesz miec ladne motyle, to musisz sie podciagac szeroko, a niestety tak sie nie da na drazkach w drzwiach

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
to zalezy jakie masz szerokie drzwi w domku
ja mam drazek rozporowy i wszystko jest ok z nim
ale mam tez normalny na strychu bo przy moim wzroscie to troche niewygodne w drzwiach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
też mam podobny problem bo u mnie w siłowni nie zda relacji drążek do drzwi a do sufitu nie mam gdzie bo mam niskie pomieszczenie , i gdzie bym nie zamontował to będę stukał głową


Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17643
Mam prośbę zmierzyłby mi ktoś dokładnie te stojaki chodzi mi o wszystkie długości tych "rurek"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 853
myśle że nie było by z tym problemu by się podciągać na HS4
pozdrawiam

w razie pytań dodatkowych mój kontakt to: 1993828 gg 0146926788 lub [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Malo miejsca!!Jaka lawka??Propozycja!!

Następny temat

wyciag do ławki czy do ściany?

WHEY premium