SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kebula w remoncie part 2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ja Ci tego indora chętnie przywiozę

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
To ja Cię Keb podziwiam, bo jak ja mam na siłę uzupełniać "bo białko" to odpuszczam i kupuję jabłko ale dobrze robisz, mądrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Miss, dawaj, bede potrzebowała chyba całej fermy
Ev, tylko że w kazdej chwili możesz to zmienić i na pewno jesz mięso jak nie codziennie to przynajmniej co drugi dzien. a tujest inaczej. pozatym, naprawdę lubię posiłki z tym kurczaczkiem i mi tego zwyczajnie brakuje

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Jem mięso tak ze 2-3x w tygodniu, zwykle po prostu czekam aż mam potrzebę białka. Często jednak moje posiłki to głównie węglowodany, ale rozumiem zapotrzebowanie. To się czuje jak człowiek jest nakręcony na jakieś tam założenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No trzeba powiedzieć że ładnie tam


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-08-21 09:04:58
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Keb zjedz za mnie rosti :) hyhy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
pięknie tam przez rok czasu to Keb możesz tam sporo zdziałać

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Teti, jem za Ciebie czekoladki. Moze byc?. W zasadzie jem za caly dzial
Miss,Czy ja wiem...jakos nie czuje sily przebicia.
Ok, melduje,ze juz znudzilo mi sie jedzenie samych czekoladek i od przyszlego tygodnia robie forme, czytajcie: wracam na silke. Widzialam klub do ktorefo bede miala dostep
Zabolal mnie brak stojaka do siadow, ale moze sie dobrze nie przyjrzalam.
Na razie duzo plywam i jezdze na rowerze


Zmieniony przez - kebula w dniu 2017-08-23 17:04:40

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Keb, tak: jedna dla mnie, jedna za Teti. Ale po jednej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
Hej Keb, pięknie tam u Ciebie. Trochę zazdroszczę. To aż na rok Cię wywiało tam? Ja bym korzystała ile wlezie z opcji górskich wycieczek, zwłaszcze, że dziewczynki je lubią. No i podziwiam za pomysł au pair, mnie obce dzieci odstraszają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesiączka

Następny temat

Masa czy redukcja?

WHEY premium