SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kebula w remoncie part 2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Jakoś nie mogę się przekonać do tego monster, nie przemawia do mnie. Co w tym takiego fajnego?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
oki, chyba wiem o co Ci chodzi
póki co to robiłam jak ta laska od 40 sekundy :

, no ale jednak czuję czworogłowy
a bokiem jakoś tak łatwo tracę napięcie jak zbliżam nogi, przodem jest mi łatwiej je utrzymać tylko nie do końca tam gdzie trzeba
Lexie, prawidłowo wykonywany bardzo dobrze wzmacnia i rozbudowuje pośladkowy średni


Zmieniony przez - kebula w dniu 2017-06-21 20:03:09

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Muszę się przespać z tym :D bo akurat szykuję nowy plan na niedługo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ogólnie warto dodać ćwiczenia z bandami. z tego co widze, przechodzą teraz prawdziwe boom, i słusznie niedługo to bedzie moje jedyne narzedzie

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
kebula

póki co to robiłam jak ta laska od 40 sekundy




Zmieniony przez - kebula w dniu 2017-06-21 20:03:09


Nie to moim zdaniem za nisko siadasz, dużo za nisko. W taki sposób też na pewno czułabym czworogłowy. U mnie w ogóle nie ma ruchu w dół tylko idę po prostu

Edit

Hehe chyba muszę nagrać swój do sprawdzenia czy dobrze robię Wcześniej w ogóle się nad tym nie zastanawiałam, a teraz rozkminiam czy na pewno mój monster walk jest poprawny



Zmieniony przez - anchy w dniu 2017-06-21 22:25:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777609
Anchy wersji tego pewnie będzie tyle co martwego ciągu czyli milion ważne, że wchodzi tam gdzie chcesz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Ja zawsze robie lekko ugiete nigi ale nue za mocno i tuliw pochylony do przodu. Czworek nigdy nie czulam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Rion to w takim razie mnie uspokoiłeś

Bziu jak też tak robię jak piszesz i też nigdy czwórek nie czułam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
ja kiedys robiłam cały obwód z filmiku Erin i robiąc monster walk w taki sposób jak ona w ogóle posladków nie czułam, tylko czwórki; ja najlepiej czuję posladki jak jestem lekko wypięta do tyłu a nie w takim przykucu; i lubię przy tym mieć posladk iw stałym napięciu

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777609
O to właśnie chodzi jak ktoś ma jakieś doświadczenie to sam sobie delikatnie zmodyfikuje technikę tak aby była użyteczna ale i bezpieczna

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesiączka

Następny temat

Masa czy redukcja?

WHEY premium