SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kebula w remoncie part 2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Pogodzić się z tym że to samo można osiągnąć na 1000 o ile nie więcej różnych sposobów i robić swoje - czyli to co uznajesz za najlepsze według Ciebie.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-02-28 12:50:41

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
bede zagladac co tym razem wymodzisz i pokombinujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Bede szpiegowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Tetiszeri
Bede szpiegowac.

I ja

Udanego remontu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Keb ja też pokibicuje

z chęcią poczytam... mam nadzieję, że również czasem pooglądam

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Teapot
Tetiszeri
Bede szpiegowac.

I ja

Udanego remontu

Włączam powiadomki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
dzięki dziewczyny, na pewno będę młodzić, kombinować i zmieniać zdanie 100 razy na minute:P. inaczej nie bylabym sobą. do poczytania na pewno cos będzie, gorzej z oglądaniem, gdyż nie stylizuję talerza
no i skoro jestemy przy kombinowaniu, to chyba zbyt idealistycznie podeszłam do redukcji od 2000 kcal. to jednak sporo żarcia. no ale nic, bede obcinać za tydzień lub dwa jak sie rzeczywiscie nic nie bedzie działo. no chyba, że jednak nawiążę z kims współpracę, nad czym się nadal waham. od poniedziałku już ruszyłam z kopyta:

poniedziałek DT
1a. Siad 4x6-8
50 kg--> brzydko, schodzę na siłę za gleboko i podwijam ogon
1b. Wyciskanie hantli 4x12
8kg
2a. Mc sumo 4x12-15
50 kg
2b. Wznosy bokiem4x12-15
3kg (jakos tak letko było)
3a. Bułgar 3x12-15
cc
3b. Face pull 3x12-15
4. swing
3x15 chyba 20 kg

+ 20 min kardio (trochę dopalam weekendowe szaleństwo. wiem, że sie tak nie powinno

jedzenie:
skromnie

wtorek: DNT 1,5 godziny łyżew. w zasadzie planowałam więcej, ale odezwały się doms-y, w moim przypadku rzeczywiscie "delayed", bo rano wstałam jak skowronek, gdzies tak poźniej moje nogi i barki robiły się coraz cięższe, a dzis to w ogóle kosmos. strasznie przez to nie chciało mi się isć na trening

jedzenie:
nadal skromnie, ale już wiecej

sroda: DT (chociaz, tak jak pisałam, nie wiem jakim cudem sie dotoczylam)
1a. MC 4x6-8
60kg (szlo lekko, ale dzis i tak nie czulam się na silach zeby walczyć o cięzar)
1b Sciąganie drążka do klaty 4x12-15
2a. Good morning 4x12-15

25kg/30kg/30kg/30kg
2b. pływak 4x12-15
3a. uginanie nóg 3x12-15
na piłce, która strasznie uciekała
3b. bradford press3x12-15
10kg
4. brzuch: superseria plank bokiem 30s/serratus crunch z 2,5kg)


jedzenie:
1. 3 jaja, orzeszki ziemne (dojadam z imprezy, już niewiele zostało)
2. łosos, szpinak, kasza jaglana
3. losos, ziemniaki, fasolka szparagowa
TRENING
4. ryż brązowy, kura, orzeszki ziemne
5. marchewka, kasza jaglana, kakao, kura, orzeszki i moze jeszcze jakie warzywa


Suple:
- b-complex
-magnez
-maca
-czystek,
-różeniec górski (pomylił mi się z ashwagandhą, której n ie biorę i nie będę brać, gdyż mi nie służy)

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
kebula

no i skoro jestemy przy kombinowaniu, to chyba zbyt idealistycznie podeszłam do redukcji od 2000 kcal. to jednak sporo żarcia. no ale nic, bede obcinać za tydzień lub dwa jak sie rzeczywiscie nic nie bedzie działo.



A podobno nie jesteś fanką "ostrej" redukcji przecież

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
bo nie jestem. ale coś mam wrażenie, że zbyt optymistycznie podchodzę do mojego zapotrzebowania

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
taa - jasne

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miesiączka

Następny temat

Masa czy redukcja?

WHEY premium