SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

Kebula- checkouty formy:-)

Wysłana -
hej, postanowiłam założyć sobie tutaj temat aby mieć motywację do utrzymania formy, czasem ucieka

krótko o mnie:
Waga ok. 62
Wzrost : 165 cm
Staż treningowy : o. 3 lata

przez 3 lata przeszłam niemałą metamorfozę.
oto moja figura z początków (kwiecień 2013)

niestety, początki trwały długo, bo chociaż trening lubiłam, to również lubiłam jeść.w zdyscyplinowaniu się pomógł mi konkurs w dziale lejdis. co prawda z końcową redukcją wtedy przesadziłam, bo wyglądałam tak:

generalnie celem konkursu było przygotowanie nas do fitlooka 2015. na fitlooka nie wyszłam, ale złapałam zajawkę i wyszłam na debiutach 2016. nie był to udany debiut, ale mimo to nie żałuję.

obecnie wyglądam mniej więcej tak (nie jestem fanką mojej figury, nadal jes dużo do poprawienia glówne w kwestii barków, tyłka, absów i poziomu bf

Zmieniony przez - kebula w dniu 2016-07-16 14:22:08

Zmieniony przez - kebula w dniu 2016-07-16 14:25:26
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
W końcu trafiłaś do działu
witamy serdecznie
forma klasa
przemiana
jesteś świetnym przykładem , że jak się chce można wszystko .
Wysłana -
Witam! Zacna forma i powodzenia
Wysłana -
jestem na tak, jest dobrze. Sog
Wysłana -
Miło cię widzieć w tym dziale :) . Sylwetka na zdjęciach napewno nie jest taka jak na żywo. Tak jak już ci pisałem, widziałem Cię na debiutach , niestety jeszcze z forum nie kojarzyłem więc nie podbijałem ale twarz i sylwetkę pamiętam znakomicie i strój, wyglądałaś naprawdę dobrze.
Teraz widać że masy dobiłaś , ciekawę jak to wyjdzie przy kolejnej redukcji. Bardzo ładnie.
Wysłana -
dzięki za ciepłe przywitanie. no jeszcze jest sporo do zrobienia. od debiutów udało mi się nadrobić to, co spaliłam i zobaczymy, czy tym razem uda mi się mądrzej poprowadzić redukcję. na razie mam nieco inne cele, co nie oznacza, że zaniedbam te sylwetkowe.
inna sprawa,że tak jak Genius nie ufam trenerom i też się przygotowywałam sama. pod koniec jednak zgłosiłam się po pomoc, ale było już za późno.

z debiutów mam nieco więcej zdjęć. jak powiedziałam, forma nie była jakaś wybitna, ale mam sentyment do tych zawodów. niby mogłam poczekać, ale nie wiadomo, kiedy następne zawody wypadną w moje urodziny

obiecuję, że będę się starała w miarę na bieżąco coś pokazać, ale też będę wracać do archiwum-x

Wysłana -
Może nie była mega wybitna jezeli chodzi o formę na zawody ale kobiecości nikt nie mógł ci zarzucic , a niektorym koleżanką ze sceny owszem. Najwazniejsze sa 3,4 tygodnie przed startem wtedy mozna prosic kogos doswiadczonego o pomoc. Chyba ze ma sie kogos na swojej siłowni kto zna sie na rzeczy to warto sie prowadzic pod jego okiem caly okres masy i redukcji, zawsze ktos inny patrzy inaczej niz ty sama na siebie w lustrze.
Wysłana -
Oby więcej było takich kobiet... Powodzenia.
Wysłana -
super zmiana
forma godna pozazdroszczenia
Wysłana -
jestem na regeneracji, więc forma raczej (?) do przodu nie idzie.
tęsknię za hantelkami, ale biorąc pod uwagę, że od dwóch lat moja najdłuższa przerwa trwała nie więcej niż 3 dni to na chwilkę musze się z nimi rozstać.
najbardziej boleśnie odczuwam to w diecie, bo skoro ruszam się jak meduza to musze jeść jak meduza

forma z dzisiaj, wieczorem

Wysłana -
Ja ci Meduzo napisze tylko tyle.. Nie przesadzaj :) .
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź