SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kebula- checkouty formy:-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
hej, postanowiłam założyć sobie tutaj temat aby mieć motywację do utrzymania formy, czasem ucieka

krótko o mnie:
Wiek : 24
Waga ok. 62
Wzrost : 165 cm
Staż treningowy : o. 3 lata

przez 3 lata przeszłam niemałą metamorfozę.
oto moja figura z początków (kwiecień 2013)


niestety, początki trwały długo, bo chociaż trening lubiłam, to również lubiłam jeść.w zdyscyplinowaniu się pomógł mi konkurs w dziale lejdis. co prawda z końcową redukcją wtedy przesadziłam, bo wyglądałam tak:

generalnie celem konkursu było przygotowanie nas do fitlooka 2015. na fitlooka nie wyszłam, ale złapałam zajawkę i wyszłam na debiutach 2016. nie był to udany debiut, ale mimo to nie żałuję.

obecnie wyglądam mniej więcej tak (nie jestem fanką mojej figury, nadal jes dużo do poprawienia glówne w kwestii barków, tyłka, absów i poziomu bf
















Zmieniony przez - kebula w dniu 2016-07-16 14:22:08

Zmieniony przez - kebula w dniu 2016-07-16 14:25:26
8

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93282 Napisanych postów 362779 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664110
W końcu trafiłaś do działu
witamy serdecznie
forma klasa
przemiana
jesteś świetnym przykładem , że jak się chce można wszystko .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 23962 Napisanych postów 67769 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 536716
Witam! Zacna forma i powodzenia
2

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem na tak, jest dobrze. Sog
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Miło cię widzieć w tym dziale :) . Sylwetka na zdjęciach napewno nie jest taka jak na żywo. Tak jak już ci pisałem, widziałem Cię na debiutach , niestety jeszcze z forum nie kojarzyłem więc nie podbijałem ale twarz i sylwetkę pamiętam znakomicie i strój, wyglądałaś naprawdę dobrze.
Teraz widać że masy dobiłaś , ciekawę jak to wyjdzie przy kolejnej redukcji. Bardzo ładnie.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
dzięki za ciepłe przywitanie. no jeszcze jest sporo do zrobienia. od debiutów udało mi się nadrobić to, co spaliłam i zobaczymy, czy tym razem uda mi się mądrzej poprowadzić redukcję. na razie mam nieco inne cele, co nie oznacza, że zaniedbam te sylwetkowe.
inna sprawa,że tak jak Genius nie ufam trenerom i też się przygotowywałam sama. pod koniec jednak zgłosiłam się po pomoc, ale było już za późno.

z debiutów mam nieco więcej zdjęć. jak powiedziałam, forma nie była jakaś wybitna, ale mam sentyment do tych zawodów. niby mogłam poczekać, ale nie wiadomo, kiedy następne zawody wypadną w moje urodziny

obiecuję, że będę się starała w miarę na bieżąco coś pokazać, ale też będę wracać do archiwum-x




3

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Może nie była mega wybitna jezeli chodzi o formę na zawody ale kobiecości nikt nie mógł ci zarzucic , a niektorym koleżanką ze sceny owszem. Najwazniejsze sa 3,4 tygodnie przed startem wtedy mozna prosic kogos doswiadczonego o pomoc. Chyba ze ma sie kogos na swojej siłowni kto zna sie na rzeczy to warto sie prowadzic pod jego okiem caly okres masy i redukcji, zawsze ktos inny patrzy inaczej niz ty sama na siebie w lustrze.
2

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Oby więcej było takich kobiet... Powodzenia.
2

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9774 Napisanych postów 5546 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18126
super zmiana
forma godna pozazdroszczenia
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
jestem na regeneracji, więc forma raczej (?) do przodu nie idzie.
tęsknię za hantelkami, ale biorąc pod uwagę, że od dwóch lat moja najdłuższa przerwa trwała nie więcej niż 3 dni to na chwilkę musze się z nimi rozstać.
najbardziej boleśnie odczuwam to w diecie, bo skoro ruszam się jak meduza to musze jeść jak meduza

forma z dzisiaj, wieczorem


3

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ja ci Meduzo napisze tylko tyle.. Nie przesadzaj :) .

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuch do oceny

Następny temat

Paula.cw- moja mała przemiana

WHEY premium