SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kciuk,nadgarstek......POMOCY :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1032


Witam mam problem z kciukiem lewej reki.
Kciuk byl zlamany w dosyc dziwny sposob. Przyczyna bylo nie fortunne uderzenie w glowe....zle trafilem i koleszka oberwal z tyl glowy a moj kciuk zostal zlamany. Mialem operacje, zalozone druty. Po 6 tygodniach zdieli mi wszystko i obecnie juz 3 miesiace jest sprawny. Po 2 misiacach od zdiecia gipsu, po odbytej rehabilitacji powrucilem na silke. Caly czas bylo ok. Cwiczylm na malych ciezarach, powolutku zwiekszajac. Reka nie bolala. Teraz zaczela bolec. Mam do was prosbe abyscie mi cos polecili na odbudowe stawow, wzmocnienie kosci...z reszta cos co by pomoglo:)
Dla ciekwskich zalaczam zdiecie retgenowskie:)i obecny wyglad reki:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1032


A to moja reka teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
zdjecia nie widac!! na stawy glukozamina z msm, a na wzmocnienie kosci wapno i wit d3.. przy jakich cwiczeniach boli cie nadgarstek/ kciuk??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1032
Przy
Klatce: wyciskanie, przy rozpietkach nie
Przy barkach tez wyciskanie....
Cwiczenia w ktorych cos wypycham.
Przy robieniu bicepsa,plecow itp nie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
a probowales usztywnic nadrgarstek i/lub wyciskac trzymajac sztange małpim chwytem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1032
malpi chwyt..czyli kciuk pod sztanga?? Jesli o to chodzi to nieda rady:( jeszcze gorzej boli niz normalnie. Palec zlamal sie tuz przy nadgarstu wiec boli przy kazdym wyciskaniu.

Usztywnialem i troche pomaga, ale po przerwie wiadomo sila wraca i idzie w gore, tylko nie bardzo moge zwiekszac ciezar bo reka boli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskopatia -> użyj wyszukiwarki

Następny temat

Kłopot z kremem nawilzajacym

WHEY premium