SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Kcal na cyklu prop

Wysłana -
A gdybym się wziął za koks za 10 lat to niby z kąd miałbym kur*a wiedzieć ile kcal więcej jeść. Co by to zmieniło. Po to ktoś pyta aby sobie nie narobić problemów tymbardziej biorąc jakieś saa. Lepiej sobie przypomnijcie jakie mieliście rozmyślania w swoich początkach , pewnie jak się nasycić kreatyna. Odpowiedź 130 jest wystarczająca i wszystko w temacie. Nq
Wysłana -
no jakbys sie wzial za koks za 10 lat i te 10 lat sumiennie potrenowal z trzymaniem diety to nie zadalbys pytania, ktore zadales to jest tak podstawowa wiedza, ze lapiac sie za jakiekolwiek saa powinienes miec to w malym palcu. ale... kazdy sobie rzepke skrobie

ps. skad, a nie "z kad" !!
Wysłana -
Po 10 latach treningów nie zadawał byś pytań jsk osoba, która wróciła właśnie z pierwszego treningu. Polecam przemyśleć swoje postępowanie dopóki nie jest za późno.
Wysłana -
Dobrze mówicie ale dalej nie wiem skąd bym miał wiedzieć coś o saa jak bym nie zapytał. Trenując bez niczego jakoś by mnie olśniło ile się je więcej na saa? Nie sądzę :)
Wysłana -
SAA nie ma tutaj nic do rzeczy. Wystarczy poznać podstawy odżywiania. Kcal zwiększasz w zależności od celu jaki obierasz. Obserwujesz obwody i korygujesz kcal w zależności od ich zmian. Nie od tego czy dodasz propa, hmb, czy wodę z parówek.
Wysłana -
Eeee , woda z parówek to już zmienia postać rzeczy
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź