SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kawa z mlekiem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Witajcie, mam szybkie pytanie.

Czy kawa z dodatkiem mleka osłabia, czyt. Hamuje proces termogenezy bardziej aniżeli kawa czarna?
Jaką kawa będzie najlepsza i w jakiej ilości aby wspomóc spalanie tłuszczu?
Pita bezpośrednio przed treningiem czy powiedzmy 1-2h przed?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
tak, osłabia.
najlepszym wyborem jakaś dobra jakościowo, słabo przetworzona, o większej zawartości kofeiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie przeceniałabym wpływu kawy na spalanie tłuszczu. Odnośnie mleka - to nie jest jakiś superfood, ale nie dajmy się zwariować. Ile tego mleka do kawy? Gorzej, jak ktoś chce na mleku bazować.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nawet jak dasz te 40 ml to tragedii nie będzie, jak smakuje Ci z mlekiem to takąwypij, tylko wybieraj jakieś normalne mleko itp a nie jakieś łodzone śmietanki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
mówi się, że mleko osłabia biodostępność kofeiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
WnMPapa
mówi się, że mleko osłabia biodostępność kofeiny


Nie negując absolutnie powyższego...

Myślę, że jedna kawa z mlekiem vs jedna kawa bez mleka nie przełożą się na brak formy/formę życia

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Chyba najlepiej bezposrednio przed treningiem , w sumie to zalezy jak na kogo i na jak długo pobudza ale ja np pije przewaznie w drodze na trening - jesli jestem zmeczony czy spiacy po pracy a chce zrobic trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
mozesz coś takiego zarzucić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
deja vu
Myślę, że jedna kawa z mlekiem vs jedna kawa bez mleka nie przełożą się na brak formy/formę życia

Oczywiście . odpowiadałem tylko na pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Dziękuję wszystkim za wyrażenie opinii :)
Dodam że nie pije kawy codziennie ani nie jestem od niej uzależniony, jest to raczej napój przed treningiem, ale tak właśnie pomyślałem, że kawa z mlekiem jest taka '' delikatniejsza'' w smaku a więc może i słabiej działa na organizm. Ale faktycznie na cały kubek mleka dodałbym raptem odrobinę mleka 3,2% a więc kosmos to nie jest :)
Ogólnie chciałem się tym wspomóc bo mam problem z tłuszczem na dolnej części brzucha, nie brałem nigdy spalaczy. Myślicie że to dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Dieta trening to będzie sukses, kawa bardziej w senscie pobudzenia bedzie tu działać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwne sutki... (zdj)

Następny temat

Pierwsza redukcja

WHEY premium