SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Katowice - najekonomiczniejsze siłownie

Wysłana -
Ze względu ze zastanawiam sie na jaka silownie sie przeniesc, chcialem zapytac was o zdanie, a konkretnie osoby cwiczace w katowicach.

Najbardziej znane silownie to Gymnasion (najtanszy karnet 99zl - do godziny 16); ProActiv (karnet do 16 w granicach 80zl); Słowian (40zł za 25 godzin wstępu); oraz jakas silownia na Rolnej, gdzie podobno trenuje byly wicemistrz europy w kulturystyce

Myslalem nad Słowianem, latwy dojazd, tanio, ale chcialbym poznac wasze zdanie

Trenuje ktos tam? Piszcie tu lub na priv
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
heh no te 25h to by ci chyba strczylo na miesiac zakladajac ze cwiczylbys 4razy w tygodniu srednio po 1,5h.
Wysłana -
dokladnie tez tak sobie to obliczylem

kiedys byl taki temat juz ale nie moge sie go doszukac, autor tez szukal dobrej silki w katowicach, chyba poszedl wlasnie na Słowian. Wiec apeluje do autora tamtego tematu zeby sie wypowiedzial jak jest taka mozliwosc
Wysłana -
Więc tak Rolnej nie polecam trenuje tam za dużo o sób i cieżko dopchać się do maszyn. Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest Słowian dojazd tez łatwy cena super jak za warunki, tłoku nie ma i nie ma tam chamskich pakerów. Wyposarzenie wystarczające i jest fajny klimacik
Wysłana -
no to ja wtrace swoje 52 grosze.
chodzilem 6 miechow na Ceglana - karnet 140 zeta, maszyny ok, obsluga taka sobie (niby miala byc pani dietetyk a wszystko co mi powiedziano o diecie, to ze nalezy wszystko papac).
Znam tez ProActiv - totalna porazka jezeli chodzi o maszyny (karnet - 140 zeta + 10 kaucja).
Trener to jakis dupek, ktory nic nie robi tylko za laskami sie oglada - jak widzialem paru gosci i sposob wykonywania przez nich cwiczen, to litosc mnie ogarnela.
Gimnazion - cholernie drogo po 18
W sumie ze wszystkich to chyba zadnej bym nie polecil, wiec chetnie wyslucham opinii na temat innych silowni.
Prosze tez o umieszczanie lokalizacji
Wysłana -
'W sumie ze wszystkich to chyba zadnej bym nie polecil'

ja juz wybralem, Słowian bylem raz, rzeczywiscie fajna atmosfera, kulturalni ludzie, a przede wszystkim dobry sprzęt, duże lustra i karnet na 25 godzin 40zł (dogadałem się, ze jak bede ćwiczyć 80 minut to policzy mi tak, jak za godzine, czyli mam 25 wejsc )

szkoda ze w Gymnasionie jest tak drogo..
Wysłana -
ma ten slowianin jakas stronke www?
Wysłana -
nie, szukalem i nie znalazlem www, ale pojechalem tam, jednorazowy wstęp 3zł, to taka mała klimatyczna silownia
Wysłana -
dobra do 15 chodze na proactiv - potem zmieniam na jakas inna (moze na tego slowiana
Wysłana -
Hej, mam pytanie... nadal w Słowianie karnet za 25h kosztuje 40 zł? Atmosfera się nie zmieniła? :)
Wysłana -
Ja chodze na Słowian, karnet dalej 40 zeta za 25 godzin co mi w sumie (trenuje 3 razy w tygodniu) starcza na 2 miechy gdzies czasami zapominaja skreslic godzinki ha i dobrze, ludzi czasem jest dużo i to jest negatyw. Mało sprzętu i ogólnie sprzęt :/ ech życie, a atmosfera spoko, ludzie mili itp itd. a w piatki po 18 jak przychodze to fitness jest i mozna zawiesić oko na co lepszej sztuce ha. Wybrałem z przymusu ta silke. W spodku tez jest silownia, z podobnym sprzetem jak na slowianie, tylko hantelki maja ciezsze bo do 45 kg, ale ogolnie tam nie ma luster, malo miejsca jeden prosty gryf o watpliwym ciezarze (ani 15 kg ani 20)i ogolnie jakos kiepawo tam. Słowian to moim zdaniem dobry wybor.
Strona 1 z 7
Dodaj odpowiedź