SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Katowice - najekonomiczniejsze siłownie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
Mam pytanie - Czy te 25 godzin za 40 zeta to trzeba w miesiac wykorzystac, czy po prostu chodzi sie jak długo ma sie do wykorzystania te godziny? No i ile stoi teraz cena za godzinę, czy zdrożała z tych 3 zeta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1
Słuchajcie mam pytanie: na jakiej ulicy jest ten Słowian??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8246
Witam,
odświeżam ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć żadnego info na temat tej siłowni na Słowian.

Głównie interesuje mnie jedna rzecz, czy jest tam brama?
Niestety tam gdzie ja ćwiczę nie ma możliwości zrobić ani pompek na poręczach, ani skosu głową w dół, ani bramy przez co dół klaty nie jest najlepszy.
Jeśli ktoś zna jakąś siłownie w Katowicach która ma na składzie bramę to proszę o jakieś info.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5230
Opinie o siłce na spodku ?Poprosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39
Siłownia na Spodku podobnie jak słowian karnet 40zł/25 wejsc. Nie liczą tych calych godzin wchodzisz i jak siedzisz 1,5h to ich to nie interesuje ;) Obsługa OK, Pozdrowienia dla pana z recepcji;p Sprzet ok, brama, ławka, modlitewnik, maszyny na nogi, plecy, klatke wszystko - ok, Tylko barki troszke mniej mozna porobic ;)
Sam tam chodzę i polecam ta siłownie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8246
A wiesz może ile kosztuje jednorazowe wejście? bo bym sie tam chętnie przeszedł w jakiś dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
a co to jest ekonomiczna siłownia ?

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1776
w spodku 5 zl normalny 3 zl ulgowy (pojedyncze wejscie) slowian jest na zawodziu bo ktos tam pytal. przy glownej drodze ;d nie wem jaka to ulica. Co do spodka to jest git ale szkoda ze nie ma sprzetu do aerobow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8246
Ok wielkie dzięki za odpowiedź, za tydzień w poniedziałek się przejde zrobić klate na bramie :D:D hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 149
A więc Słowian jest przu ul. 1 maja 99 osiedle Zawodzie - koszt 3zł/h
Siłownia w Spodku jest ok, tylko szkoda, że nie ma tam luster :( Jedynie okna w których przy dobrej pogodzie coś się odbija Cena jak na Słowianie 3zł/h
Słyszałem nawet, że karnet ze Słowiana jest akceptowany w Spodku i na odwórt, gdyż oba ośrodki należa do MOSiR'u Katowice. Nie sprawdziłem jeszcze tego osobiście. Obecnie ćwicze na Słowianie, atmosfera jak najbardziej przyjazna i kultularna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktory wynik lepszy???

Następny temat

Co lepsze?Nowa silka czy odzywki i piwnica?:P

WHEY premium