SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Katowice - najekonomiczniejsze siłownie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze względu ze zastanawiam sie na jaka silownie sie przeniesc, chcialem zapytac was o zdanie, a konkretnie osoby cwiczace w katowicach.

Najbardziej znane silownie to Gymnasion (najtanszy karnet 99zl - do godziny 16); ProActiv (karnet do 16 w granicach 80zl); Słowian (40zł za 25 godzin wstępu); oraz jakas silownia na Rolnej, gdzie podobno trenuje byly wicemistrz europy w kulturystyce

Myslalem nad Słowianem, latwy dojazd, tanio, ale chcialbym poznac wasze zdanie

Trenuje ktos tam? Piszcie tu lub na priv
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 235
Ja polecam Smart Gym 4 wieże i City fit w Katowicach. Obie dość nowe i naprawdę dobrze przygotowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
heh no te 25h to by ci chyba strczylo na miesiac zakladajac ze cwiczylbys 4razy w tygodniu srednio po 1,5h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie tez tak sobie to obliczylem

kiedys byl taki temat juz ale nie moge sie go doszukac, autor tez szukal dobrej silki w katowicach, chyba poszedl wlasnie na Słowian. Wiec apeluje do autora tamtego tematu zeby sie wypowiedzial jak jest taka mozliwosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2868
Więc tak Rolnej nie polecam trenuje tam za dużo o sób i cieżko dopchać się do maszyn. Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest Słowian dojazd tez łatwy cena super jak za warunki, tłoku nie ma i nie ma tam chamskich pakerów. Wyposarzenie wystarczające i jest fajny klimacik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to ja wtrace swoje 52 grosze.
chodzilem 6 miechow na Ceglana - karnet 140 zeta, maszyny ok, obsluga taka sobie (niby miala byc pani dietetyk a wszystko co mi powiedziano o diecie, to ze nalezy wszystko papac).
Znam tez ProActiv - totalna porazka jezeli chodzi o maszyny (karnet - 140 zeta + 10 kaucja).
Trener to jakis dupek, ktory nic nie robi tylko za laskami sie oglada - jak widzialem paru gosci i sposob wykonywania przez nich cwiczen, to litosc mnie ogarnela.
Gimnazion - cholernie drogo po 18
W sumie ze wszystkich to chyba zadnej bym nie polecil, wiec chetnie wyslucham opinii na temat innych silowni.
Prosze tez o umieszczanie lokalizacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
'W sumie ze wszystkich to chyba zadnej bym nie polecil'

ja juz wybralem, Słowian bylem raz, rzeczywiscie fajna atmosfera, kulturalni ludzie, a przede wszystkim dobry sprzęt, duże lustra i karnet na 25 godzin 40zł (dogadałem się, ze jak bede ćwiczyć 80 minut to policzy mi tak, jak za godzine, czyli mam 25 wejsc )

szkoda ze w Gymnasionie jest tak drogo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ma ten slowianin jakas stronke www?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, szukalem i nie znalazlem www, ale pojechalem tam, jednorazowy wstęp 3zł, to taka mała klimatyczna silownia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra do 15 chodze na proactiv - potem zmieniam na jakas inna (moze na tego slowiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4159
Hej, mam pytanie... nadal w Słowianie karnet za 25h kosztuje 40 zł? Atmosfera się nie zmieniła? :)

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7161
Ja chodze na Słowian, karnet dalej 40 zeta za 25 godzin co mi w sumie (trenuje 3 razy w tygodniu) starcza na 2 miechy gdzies czasami zapominaja skreslic godzinki ha i dobrze, ludzi czasem jest dużo i to jest negatyw. Mało sprzętu i ogólnie sprzęt :/ ech życie, a atmosfera spoko, ludzie mili itp itd. a w piatki po 18 jak przychodze to fitness jest i mozna zawiesić oko na co lepszej sztuce ha. Wybrałem z przymusu ta silke. W spodku tez jest silownia, z podobnym sprzetem jak na slowianie, tylko hantelki maja ciezsze bo do 45 kg, ale ogolnie tam nie ma luster, malo miejsca jeden prosty gryf o watpliwym ciezarze (ani 15 kg ani 20)i ogolnie jakos kiepawo tam. Słowian to moim zdaniem dobry wybor.

"Pijmy za drzewa, które rosną na nasze trumny, aby rosły jak najdłużej"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktory wynik lepszy???

Następny temat

Co lepsze?Nowa silka czy odzywki i piwnica?:P

Wiecej