SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Katabolizm

Wysłana -
Z rana mleko płatki owsiane słonecznik siemię. Katabolizm mnie zezre po takim śniadaniu ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie, ale nie jest to dobre śniadanie (brak białka), aczkolwiek liczy się całokształt diety. Słonecznik jest dyskusyjny (kwestia kwasów tłuszczowych kontra zawartość wit. E)
Wysłana -
W jakim celu ten temat ? Zaśmiecasz tylko dział
Wysłana -
To może 500 ml mleka płatki owsiane 4 duże łyżki siemię 1 duza łyżka pestki dyni 1 duza i słonecznik 1 duza. Głównie rozchodzi mi się o to czy ilość białka będzie okej a wychodzi cos kolo 18 a 2 sprawa czy przypadkiem katabolizm nie nastąpi ze względu na to że wchanialnosc wolna jest.Przepraszam jeśli wybrałem zły dział
Wysłana -
Żeby było tu jakieś rozsądne makro musiałbyś wyrzucić część płatków a zamiast tego dodał np. odżywkę białkową. Płatki owsiane szybko podnoszą cukier we krwi.
Wysłana -
Ale to, że opiszesz śniadanie, nic nie da. Nie katabolizm Cię nie zeżre, nie jesteś zawodowym sportowcem, żeby martwić się takimi szczegółami, chcesz oceny całości diety, bo tak byłoby najrozsądniej - wrzuć do wglądu całość.
Wysłana -
godav
Żeby było tu jakieś rozsądne makro musiałbyś wyrzucić część płatków a zamiast tego dodał np. odżywkę białkową. Płatki owsiane szybko podnoszą cukier we krwi.

Mój drogi białka serwatkowe są bardzo insulinogenne, więc jeśli zamieny owsiane na WPC to nic nie da. I to, że coś podnosi cukier, nie znaczy, że jest złe - prawda?
Wysłana -
Rano płatki mleko
10 2 kanapki z szynką chleb pełno ziarnisty
13 kanapki z szynką 2
15 Makaron lub ryż z piersią z kurczaka
Po trening owoc + jogurt naturalny
18 twaróg 100g chleb pełno ziarnisty 2
20 jaja 2-3 i kromka chleba
Wysłana -
10 i 13 jestem w szkole i nwm co jeść możecie dać propozycje na rano i na 10 13
Wysłana -
Dietę wstawiasz wg wskazowek
http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Wypełnij rownież ankiete działu
Wysłana -
A musisz jak niemowlę jeść 7 razy dziennie? 4 posiłki w zupełności wystarczą, a łatwiej to logistycznie ogarnąć.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź