SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaszel po trenie???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 202
jakis czas temu przeczytalem na sfd (dla detektywow wyjasnienie ze to drugie konto) w kilku nawet miejscach, ze po trenie meczy atak kaszlu. ja wlasnie dzisiaj wbilem tren pierwszy raz w zyciu (1ml ace zmieszany z 1ml propem) i ... nic ... nawet pierdniecia ??? zle zapamietalem, czy mam sie martwic, ze cos nie tak z tym sokiem??? To nie spam - powaznie sie przejalem :D Ma byc kaszel czy to nie regula???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
No właśnie nigdy nie pomyślałbym tak, że dochodzi do kaszlu w skutek przebicia jakiegoś naczynka krwionośnego w takim razie nie wiem czy można jakoś strzelac samemu żeby ich nie przebić. To jest wogóle możlwe ? :) No i faktycznie mieszane z teściem jak mówisz dukeluke. hehe wiem wiem jak archeolog inkognito ;P wlaśnie jestem w trakcie sesji z boldem tesciem i trenem no i kaszel zaczyna mi już dokuczać pomału to musiałem poszperać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nic niema byc,
ciesz sie ze ataku nie bylo
reguly tez zadnej nie ma
roznie z tym bywa
tyle na ten temat

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2008-07-22 23:52:04

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
dokladnie.

jedni poca sie jak swinie,nie spia,sa rozdażnieni i nie do życia,a inni znoszą tren jak pozostałe środki bez wiekszych problemów.

nie ma reguły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
j.w
nie ma reguly


ja przez 6 tyg bicia ed mialem tylko 3 napady.

poczujesz czy to tren czy nie bardzo szybko

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma regoly ale na trenie ten kaszel znacznie czesciej moze wystapic jak tren jest dobry Iczesto sie zdarza chyba ze ktos siuski wbija
Tak samo jest po orginalnej superce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nic nie boj - jak masz tren, to szybko poczujesz sie jak wkurviony superbohater

kaszel w sporym stopniu zalezy od iniekcji.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7263
Mnie przyduszać zaczelo po kilku tyg dopiero... Na początku żadnych takich objawów nie miałem..

Bo nie bedzie jak ma być, tylko będzie tak jak my chcemy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Raz Cię złapie a raz nie.Szybko przekonasz się czy to tren.Chyba,że masz enantat,to tylko długofalowe działanie w kwestii jakości umięsnienia,da Ci odpowiedź czy wbijasz tren.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
po trenie nie kaszlalem za to po hcg tak

jak widac reguły nima
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11587
Podobno w nowym Muscular Development jakies rewelacje na ten temat piszą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
ja mialem ze 3 ataki w ciagu miesiaca.a pozniej to juz po kazdym strale i to takie ze glowe musialem trzymac w kiblu bo myslalem ze pluca wypluje.tesknie troche za tym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

seria omy

Następny temat

Femara

WHEY premium