SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kasza jaglana

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 33
Witam. Chciałbym wprowadzić do mojej diety kaszę jaglaną. Na stronie ilewazy są podane wartości kaszy jaglanej. Surowa w 100 g ma 68 g węglowodanów a gotowana tylko 22 g. Czy ta strona mówi prawdę? Czy może kasza jaglana traci wartościowości podczas gotowania?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nic nie traci.

100 g surowe kaszy po ugotowaniu wazy więcej niż 100 g. Ile nie wiem, wszystko zależy, jak bardzo ją "rozgotujesz"

Dlatego wszystko ważymy przed gotowaniem/smażeniem/pieczeniem. Surowe mięso, suchy ryż/makaron.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
zawsze patrzysz na wartość przed obróbka, węglowodany magicznie nie znikają, a kasza nabiera wody, stad w 100g ugotowanego produktu(czyli mniej więcej 30g surowego) wg tabel ma mniej węglowodanów.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Mieso traci wodę ryż ją ciągnie, wrzucasz do gara worek ryżu waży 100g, ma ok 70g węgli, gotujesz wyjmuejsz ważysz ma 250g ale to nadal jest 100g i 150g wody, więc 00g surowego to 250g ugotowanego, 35g węgli to 50g surowego 125 ugotowanego.

Waż wszytsko przed obróbką i w tabelach szukaj produktów przed obróbką surowych

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wszystko należy obliczać przed obróbką termiczną.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klucie pod sercem a jedzenie ryb

Następny temat

Dieta redukcyjna dla 65 kg kobiety

WHEY premium