SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kasety z walk bez regul...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupilem sobie turnieje UFC II i UFC III, do tej pory nie mialem stycznosci z tego typu walkami ani tez nigdy ich nie ogladalem... Mam dosyc mieszane uczucia, ciezko mi to wyrazic, ale na pewno w tych turniejach nie ma piekna ani finezji, a liczy sie tylko jedno: PIENIADZE czyli wygrana! Tak to juz jest w tym podlym zyciu... To byla tylko taka moja luzna refleksja na ten temat...

Chcialem sie Was zapytac, ktore turnieje przeszly do historii jako najlepsze?!? W tej ofercie jest ich strasznie duzo, a prawie kazdy opisany jest w zachecajacy sposob... Nie mam hajsu zeby bladzic po omacku, a obejrzalbym sobie jeszcze jakies 2 powiedzmy tylko na maksa dobre, z dobra obsada i zaj*bistymi walkami... Wolalbym zeby bylo to jakies nowsze. Ktore mozecie polecic?!? Chcialbym zobaczyc w akcji tego Tanga Abotta to moze jakis z jego udzialem...

NaRazie
zycie jest walka... .. .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Juz Ci raz pisalem ktore warto. Tanka najwiecej jest na UFC VI (3 walki)


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Polecam np UFC 18
albo dla roznicy troche inny turniej "Noc Diamentow" -sa tu poczatki Igora v. strasznego nap*****lacza!!


A na Tanku ja osobiście się troche zawiodłem ogladałem juz kilka jego walk (UFC Brazil,UFC 15) I Tank tylko atakuje a jak ktoś go przetrzyma z 4 minuty to już puchnie i ledwo chodzi na nogach :(((

Polecam również EFC 3 ale chyba Karol tego nie ma ;(

Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
55555-polecam ci film CHOKE!!!Najlepszy film o tych walkach!
Kain- a co sie dzialo na efc3?Kto tam walczy?


nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
EFC3
johil de oliveira vs john lewis
erik paulson vs matt hume
ali mihoubi vs RALPH GRACIE
anthony macias vs ALLAN GOES
JOHN LOBER vs igor zinoviev
murakami kazunari vs bart vale
MAURICE SMITH VS CONAN SILVEIRA (extra walka!!!)

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A na FTP masz film z walki Ralpha w EFC III



Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA


Zmieniony przez - Boruta w dniu 01-05-25 14:11:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
a co do dokumentu "CHOKE" to jest za***isty.Na dniach oddadza mi kasetke i zrobie teledysk z risksonem i wrzuce na ftp


Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrob teledysk z Yuki Nakai!To jest dopiero kolo 61 kilo zywej wagi)



nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
ok zobacvzymy ;)


Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


55555-powiedziales ze na tych turniejach nie ma piekna i finezji i liczy sie tylko kasa;)
Myslales ze zawodnicy beda prezentowac baletowe kungfu?
Prawdziwe walki zadko bywaja piekne,bo nie chodzi o finezje i dekoracyjnosc...Myslenie w kategoriach ze walke toczy sie po to aby byla ladna to jest chyba wynik naogladania sie filmow z hongkongu albo pokazow aikido:)Jak chcesz obejzec cos przepieknego to idz se na balet albo do opery)

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A tak sobie mysle ze walka Royca z Remco(ufc2)byla bardzo piekna.
Bezkrwawa,szybka,bez jednego uderzenia...cos przepieknego:)

nurek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos dla milosnikow sztuk walki i piekna kobiecego ciala

Następny temat

co mam zacząć trenować ????????

Wiecej