SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karty Multisport, BeActife itd

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 204
Siemanko.
Właśnie wykupiłem karnet Open w BeActive ale legitymacje ważną mam tylko do września (ukończyłem właśnie szkołę).
Jestem ciekawy czy istnieją inne oferty karnetów niż Multisport i BeActive.
Głównie trenuje sporty walki ale jeśli jest opcja żeby za tą samą cenę którą płace za same SW, miałbym baseny i korzystanie z innych siłowni to czemu nie.
Mam nadzieje że dosyć jasno napisałem. Czekam na odpowiedzi :)

Edit:
Czy jeśli mój tata pracuje w firmie i ma możliwość korzystania z Multisporta to czy on musi najpierw korzystać ze swojej karty żeby mnie do tego podpiąć? Bo rozumiem że karta jest imienna.


Zmieniony przez - duli28 w dniu 2018-05-22 23:50:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
duli28
Siemanko.
Właśnie wykupiłem karnet Open w BeActive ale legitymacje ważną mam tylko do września (ukończyłem właśnie szkołę).
Jestem ciekawy czy istnieją inne oferty karnetów niż Multisport i BeActive.
Głównie trenuje sporty walki ale jeśli jest opcja żeby za tą samą cenę którą płace za same SW, miałbym baseny i korzystanie z innych siłowni to czemu nie.
Mam nadzieje że dosyć jasno napisałem. Czekam na odpowiedzi :)

Edit:
Czy jeśli mój tata pracuje w firmie i ma możliwość korzystania z Multisporta to czy on musi najpierw korzystać ze swojej karty żeby mnie do tego podpiąć? Bo rozumiem że karta jest imienna.



Zmieniony przez - duli28 w dniu 2018-05-22 23:50:38


jest chyba jeszcze coś takiego jak 'ok system'
ale nie ma co ukrywać multisport ma raczej najlepszą ofertę, osobiscie korzystam z niego i jest to super sprawa

karta jest imienna, wiec tata musi mieć swoją - zapewne zakład dopłaca mu sporą część, a resztę on, w większych firmach te opłaty za kartę są naprawdę niewielkie i każdy pracownik może wziąć jedną kartę dla osoby towarzyszącej , w tym przypadku dla Ciebie, ale nie wiem jak to jest wtedy z płatnościami, u nas dla osoby towarzyszącej jest to 100% kwoty za kartę, czyli np. taki najlepszy multisport plus (bez limitu wejść dziennie itd) to 179 zł / miesiąc , tak się opłaca jak ktoś korzysta z jakiejś np. siłowni + chodzi gdzieś dodatkowo, bo karta obejmuje różne miejsca od basenów, basenów termalnych po solaria , ścianki wspinaczkowe, darmowe wejścia do kin, itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZSW- kto z Was odbywał?

Następny temat

trener personalny on line, jak często wnosicie opłaty?

WHEY premium