SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karta zawodnika PZKFiTS

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2283

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1169
Witam chciałbym zapytać sie jak moge wyrobić karte zawodnika,jeżeli nie należe do żadnego klubu fitness, ponieważ trenuje na siłowni w szkole.
Chciałbym wystartować 19 lipca w Sopocie,a w regulaminie zawodów wyczytałem, że właśnie taka karte potrzebuje.
Nie wiem czy napisałem w dobrym dziale, z góry dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1018
Musisz byc czlonkiem klubu oraz miec wplacona skladke czlonkowska, w tym roku z tego co wiem jednorazowa licencja nie jest juz brana pod uwage na sopocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1169
niceszot
Musisz byc czlonkiem klubu oraz miec wplacona skladke czlonkowska, w tym roku z tego co wiem jednorazowa licencja nie jest juz brana pod uwage na sopocie


Nie rozumiem co oznacza ze nie jest juz brana pod uwage?Mam rozumieć że nie moge juz w tym roku sie zapisać do PZKiFST?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1018
Nie. Mozesz sie zapisac co jest rownoznaczne z byciem czlonkiem ktoregos z klubow kulturystycznych w Polsce. Chodzi o to ze jednorazowa licencja byla do roku 2013 na sopocie dostepna (czyt moles bez czlonkostwa w klubie startowac) z tego co mi wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1169
aa o tym wiedzialem, ale spotkałem sie osobiscie z organizatorem i powiedział mi że w tym roku karta zawodnika bedzie konieczna
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłka w Pruszczu Gdańskim

Następny temat

Zapisy na kick boxing

WHEY premium