SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karta benefit multisport jak zdobyć? Warszawa

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słyszałem, że jest coś takiego jak karta benefit multisport. Można dzięki niej wchodzić za darmo na siłownie, baseny, niektóre sekcje itp. Jak zdobyć taką kartę? Ile kosztuje? Ile jest ważna? Mieszkam w Warszawie.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90986
https://www.benefitsystems.pl/multisport 

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co widzę to trzeba należeć do jakiejś firmy żeby tą kartę dostać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90986
musisz być pracownikiem gdzieś gdzie firma oferuję swoim pracownikom wykup takiej karty

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łee, to nie dla mnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
gumtree
poszukaj. Ludzie biora jedną i mozna brac osobe towarzyszaca i ta 2 karte opylaja
cena okolo 150 zl
2

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 141 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3487
w kfc dają multisporta często i w supermarketach pracownikom. ogólnie w większych firmach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151
Taka karta tylko jak w pracy jet wykupiona taka opcja. Musi się zebrać ileś tam osób. Moim zdaniem już lepiej jest postawić na taką prywatną od OK System: https://www.oksystem.pl/oferta/prywatny . Sprawdź sobie, co tam dokładnie obejmuje. Myślę, że wykupywanie u obcych jako osoba towarzysząca nie za bardzo się opłaca.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój wyciąg dolny. Faktyczny podnoszony ciężar.

Następny temat

masiv

WHEY premium