SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

Karol Rosik DT 2017 Ośla Studnia

Wysłana -
Cześć

Jestem Karol i prowadzę tramwaj
A tak naprawdę :)
Postanowiłem otworzyć dziennik, ponieważ ostatnio bardzo mało pisałem w SM.
Żeby nie tracić czasu, ponieważ początki zawsze są trudne :D tzn (nudne, trudno jest tylko zacząć)
Od razu dodaję że nie jest to postanowienie noworoczne, tylko kontynuacja dziennika, który został wraz z pewnym forum usunięty {*), większość z tego działu i siedzących w temacie wie o co chodzi

O MNIE
Wiek 24
Waga w okresie masowym 115-118kg (to największa cyferka jaką udało mi się uzyskać)
Waga startowa 94kg (2015-2016 kulturystyka klasyczna)
Aktualnie ważę ok 107kg na czczo i przygotowuję się do zawodów, w jakiej kategorii, to zobaczycie sami

Dieta:
1. Białko jaj 350g,żółtko 140g, olej kokosowy 15g
2. 250g kurczak, 100g kasza gryczana
3. 250g kurczak, 100g kasza gryczana
4.300g kurczak, 150g kasza jaglana

Makrosy b:2,2 w:2, t: 0,8-0,9
2800kcal

Trening:
4x siłowy
cardio 5-6x 45min schody + powoli zaczynam dodawać lekkie interwały

Suplementy i odżywki z nich korzystam, wkrótce wrzucę jakieś info

INSTAGRAM

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witam

wpis dla powiadomek

wiadomo że wyjdziesz w klasyku
Wysłana -
MARIAN 17
Witam

wpis dla powiadomek

wiadomo że wyjdziesz w klasyku

To chyba tylko wtedy jak sobie utnę
Wysłana -
Witaj w dziale !

Aktualnie przygotowujesz się do jakichś konkretnych zawodów?
Mam nadzieję,że będziesz aktywnie prowadził dziennik na naszym forum - możesz wtedy liczyć na specjalne bonusy, o których więcej informacji znajdziesz w temacie podwieszonym w tym dziale.

Link do fanpage jestem zmuszony usunąć, instagram już niech sobie zostanie ;) Powodzenia!
Wysłana -
Zaglądane będzie !
Wysłana -
Nauczony srogą przegraną z własnym ciałem, przygotowuję życiową formę.Kategoria jest tutaj mniej istotna,ponieważ historia nie raz pokazała ze na miejsce,mogą cię wydymac.Sam zostałem,znam juz to uczucie, dlatego mam tylko wizję.
Plan przed wystawieniem kalendarza byl ambitny 5 startów w 2017.Czas i forma zweryfikuje docelowo MP Kielce.
Wysłana -
12.01.2017 Nogi

5s przysiad 20x25, 50x25 ,80x20, 110x20, 140x15, 140x10
5s suwnica 25x Co seria ciężar +40
4s wyprosty na maszynie max.
4s uginania leżąc 25-15x
3s grzybki+MCnpn 25x

5min rozgrzewka orbitrek
10min interwał orbitrek 20s max/ 40s wolno
15minut schody

Zazwyczaj robię tylko schody ok 45-50minut po treningu, ale sprawdzę na sobie jak to połączenie interwałów z cardio się sprawdzi.
Wysłana -
Przemek w swoim dzienniku często uwzględnia w treningu słowa "lekko i ciężko" np "plecy ciężko" "biceps lekko"
U mnie zazwyczaj wszystko jest w wersji "lekko" ponieważ już dawno do mnie dotarło, że trzeba ćwiczyć mądrze a nie ciężko.To jest najlepszy manifest dla sceptyków, którzy co prawda ćwiczą na ogromnych ciężarach, ale ich forma jest zawsze w przysłowiowym lesie.

13.01.2017

Klatka+barki

6s wyciskanie sztangielek skos+ 25-15x 54kg
4s rozpiętki w bramie leżąc 12x
2s unoszenie sztangielki nad głowę
4s wznosy barków jednorącz 25x
4s wznosy linki wyciągu dolnego 25x
2s wyciskanie sztangielki jednorącz max

Schody 46min

Zmieniony przez - karol-92 w dniu 2017-01-13 14:37:56
Wysłana -
Karol daj jakies foty w pozach bo wydaje mi sie ze jest konkretnie !
Wysłana -
MatiMlody
Karol daj jakies foty w pozach bo wydaje mi sie ze jest konkretnie !

W przeciągu 2-3 tygodni zrobię update :)
Chociaż przyznaję że chęci do treningów są średnie takie 5/10 bo już brak WW i zmęczenie daje o sobie znać.
Przedtreningówka dużo pomaga, miejmy nadzieję że do połowy lutego będzie działać :%
Staram się maxymalnie urozmaicać treningi, aby czerpać więcej przyjemności z ćwiczeń, niż stale trzymać utarte schematy...
Wysłana -
karol-92
Przemek w swoim dzienniku często uwzględnia w treningu słowa "lekko i ciężko" np "plecy ciężko" "biceps lekko"
U mnie zazwyczaj wszystko jest w wersji "lekko" ponieważ już dawno do mnie dotarło, że trzeba ćwiczyć mądrze a nie ciężko.To jest najlepszy manifest dla sceptyków, którzy co prawda ćwiczą na ogromnych ciężarach, ale ich forma jest zawsze w przysłowiowym lesie.

To bardziej tyczy się tego, czy dany dzień jest bardziej siłowy, czy typowo pompujący (wyższe zakresy, dropsety, zabawy tempem itp), a nie o to, czy się zajeżdżam bezsensownie na maxa, czy nie
No i miło znowu Cię widzieć
Strona 1 z 21
Dodaj odpowiedź