SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karol Małecki - Pytania i odpowiedzi

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witajcie,

W tym temacie możecie zadawać pytania Karolowi.
Jeżeli macie jakieś na początek, zapraszamy do wpisów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Witam ;)
Mam dużą dysproporcje pomiędzy głowami mięśnia czworogłowego uda. Obszerny przyśrodkowy jest dużo większy niż boczny. Jakie ćwiczenia poleciłbyś na wyrównanie tej dysproporcji?
Póki co wiem że na pewno będę robił prostowanie na maszynie ze stopami zwróconymi do wewnątrz

Z góry dzięki za odpowiedź i mega szacunek za formę ;)

Zmieniony przez - vixen3 w dniu 2015-02-03 17:14:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16419
Witam Karol w nowym teamie :) mam pytanie,1. czy wafle ryżowe kwalifikujesz jako węgle złożone czy proste? gdyż mimo że są z ryżu brązowego to podobno nie zaleca się ich jeść. 2. mam mało posiłków w diecie a duży rozkład makroskładników. czy lepiej do posiłku bogatego w węgle dać dużo tłuszczu tzn ok 40g, czy może zjeść same węgle z białkiem a zrobić oddzielny posiłek z samych tłuszczy ok 80g? wiem że powinny być zbilansowane posiłki ale duże ilości btw w jednym posiłku jakoś mi nie służą. co o tym sądzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 379
Czy chcąc spalić tłuszczyk na lato konieczne sa aeroby czy wystarczy drastyczna obcinka węgli? I czy robiąc aeroby na czczo zaszkodze miesnia po wczorajszym treningu?

zajęty rodziną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ;)

Co Pan myśli o diecie low carb dla ludzi , którzy na prawdę źle reagują na węglowodany. Ja na wysokich węglowodanach jestem w stanie jako tako zrobić definicję dlatego że jest ujemny bilans kaloryczny , ale gdy wchodzę na masę i również trzymam ostro dietę bez oszukanych posiłków to mnie podlewa i stwierdziłem , że dieta o wysokich węglowodanach nie jest dla mnie , również nie lubię diet np : Ckd , gdzie wchodzą w grę ładowania.

Pytania :
Dieta low carb na redukcji i na masie. Wiadomo na redukcji max 150 g węglowodanów dziennie okołotreningowo a w dnt w dwóch pierwszych posiłkach.

1. W dnt trzymać taką samą ilość węglowodanów jak w DT?
2. Jeśli źle reaguję na węglowodany to odżywka typu carbo była by pewnie też nie odpowiednia , zastąpić po prostu o wyższym indeksie?
3. Przy dość niskich węglowdoanach sylwetka robi się dosyć płaska , czy na masie można mieć więcej niż 150 g węglowodanów i rozłożyć to w DT śniadanie i okołotreningoo a w DNT w pierwszy trzech posiłkach?
4.Omege3 wlwiczamy w dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Witajcie. Chciałbym się przywitać i przedstawić jako nowy członek FitMax team. Będę mobilizował Was do ciężkich treningów i trzymania diety. Będę również odpowiadał na nurtujące Was pytania.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MMarek FitMax
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8292
Witaj Karol :)

Wszystko tkwi w głowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 329 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15072
Cześć ;)
Mam pytanie, w którymś z Twoich filmów, mówiłeś, że zanim zająłeś się kulturystką trenowałeś kilka dobrych lat kick-boxing? Dlaczego zrezygnowałeś z kick-boxingu ?? Uważasz, że kulturystyki nie można połączyć z kb??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Witajcie Na początku pragnę poinformować, że właśnie rozpoczęły się moje przygotowania do Mistrzostw Świata. Jestem w nowym teamie i jestem pewny, że moja forma będzie jeszcze lepsza niż w sezonie poprzednim...

Wafle ryżowe-zdecydowanie ww złożone, ale mają trochę wyższy IG, nie ma to żadnego znaczenia podczas robienia formy. Ww to ww Zwiększ ilość posiłków na 6 i będzie dużo lepiej. Taka duża ilość T w posiłku nie będzie dobrym rozwiązaniem, wszystko zależy od tego jaki masz cel. Same T też nie, w każdym posiłku B i albo T lub W.

Aeroby są oczywiście konieczne, ale nie rób drastycznego cięcia kcal, tylko stopniowo. Aeroby na czczo jak najbardziej, ale pamiętaj o antykatabolikach obowiązkowo.

Dieta low carb na redukcji jak najbardziej, ale nie na masie. Żeby mięśnie urosły trzeba dać im odpowiednie warunki, czyli dużo kcal - masa to masa Spokojnie możesz zejść poniżej 150g W. Wszystko zależy od wagi, budowy, metabolizmu... Możesz trzymać taką samą ilość ale też możesz mniejszą, wszystko zależy od tego jak to robisz? W takim przypadku wejdź na niższy IG, zjedz ryż i będzie ok. Na masie musisz mieć więcej ww, bo inaczej Twoje mięśnie nie urosną, jedz je do 5 posiłków, bez ww w ostatnim posiłku. Omega-3 zawsze na masie i redukcji, nie jesz tego aż tyle żeby wliczać

Witam, witam

Tak, trenowałem kick-boxing razem z taekwon-do przez 10 lat. Łączyłem pod koniec sztuki walki z siłownią, uzyskując niezłe wyniki. W pewnym momencie sztuki walki przestały mnie interesować Skupiłem się na kulturystyce Uważam, że bez problemu możesz tak łączyć

Pozdrowienia

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 770 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21771
Witam, mam pytanie czy podany rozkład jest dobry?

pon. Klatka biceps
wt. Plecy
czw. Barki triceps
pi. Nogi

czy nie będzie to przeszkadzało że plecy robię na drugi dzień po bicepsach. Obecnie trenuje na masę



Zmieniony przez - kaktus96 w dniu 2013-06-20 22:31:21

Każdego dnia jestem coraz większy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Witaj,

lepszym rozwiązaniem będzie:

pon. Klatka biceps
wt. Nogi
czw. Barki triceps
pi. Plecy

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
Czy w okresie budowania masy mięśniowej warto jest dodawać kaloryczności z tzw cheat- meal?

Powiedzmy w proporcji 70 zdrowo - 30 % cheat?
Jakie są Twoje spostrzeżenia?
Czy efekty masowo-siłowe mogą być tak samo dobre na czystej diecie?


Pozdrawiam

joł!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAROL MAŁECKI W SZWADRONIE FITMAX'A

Następny temat

Karol Małecki - Dziennik Treningowy

WHEY premium