SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Karate tradycyjne-pasy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 191
dopiero zaczalem treningi karate i po rozmowie z niektorymi doszedlem do wniosku ze to zmudny i ciezki proces. gosc z ktorym gadalem ma niebieski pas i mowil ze cwiczy juz 7lat. przybilo mnie to troche. sa jakies egzaminy na pasy - nie wiem jak to w ogole wyglada. czy te egzaminy sa takie ciezkie? pomocy!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1087
cynik75
Aaaaa... czyli pomerdała Ci się sława z jakością.
A poza tym "dojo" oznacza (min.) miejsce treningów.
Więc szukanie szkoły ze "sławnym miejscem treningów" jest trochę określeniem z dupy.

.


Nic nikomu się nie pomerdało, sława wynika z czegoś w tym przypadku z jakości, sadziłem, że to oczywiste. Widać za trudne. Sławne dojo jest użyciem jak najbardziej poprawnym. Silisz się nie jakieś uwagi a w meritum bida, to albo bardziej się wysil albo nie odpowiadaj.

Pierdu i nas nie ma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12
Zobacz to-------->http://www.karate.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 191
hmm ale co wy powiecie z wlasnego doswiadczenia jak to wszystko wyglada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
jesli chodzi o karate tradycyjne to mi sie wydaje ze koelga z niebieskim pasem trenujacy 7lat trenuje dla siebie a nie dla pasow
jesli bardzo chcesz to wydaje mi sie ze 7-8lat jestes w stanie zrobic czarny pas tylko po co ci pasek? dla szpanu?
no ale to kwestia podejscia najwazniejsze sa umiejetnosci a zeby je zdobyc trzeba trenowac sumiennie i dobrze trenowac

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
w sumie tak, ale w kolorowo poopasywanym towarzystwie miło miec też jakiś kolorek.
niebieski pas to zdaje się jakis młodszy stopień?
nie bój nic, gościo szpanował albo w ramach kocenia straszył i tyle. takich trzeba szczególnie mocno lać na kumite.
nie wiem, jak w twoim klubie, ale egzaminy przy powaznym traktowaniu treningów są do zdania bez wiekszych problemów. a te pierwsze są najłatwiejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 191
no w sumie to po tych moich pierwszych treningach to tez mi sie zdaje ze pierwsze pasy sa proste i egzaminy na nie nie powinny byc takie trudne:)zreszta ja zawsze sie przykladam gdy trenuje i powtarzam techniki jeszcze w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 830
ja trenuje drugi rok i ciągle mam żółty.jaki powód, szkoda mi pieniędzy na egzaminy.wiecie,że egzamin na 1dan kosztuje 600 złoty i to bez względu na to czy zdasz czy nie. ostatnio na wakacje mój znajomy zdał na czarny, trenuje 6 latek i to chyba niecałe. moim zdaniem kolor pasy nieświadczy w karate tradycyjnym o umiejętnościach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 191
wlasnie tez mi sie cos ostatnio zdaje ze to nie kolor pasu swiadczy o umiejetnosciach po tym jak zobaczylem goscia z zielonym to sie chwycilem za glowe ja po 3 miesiacach treningow mam lepsza technike w niektorych ciosach niz on. a ludzie z zoltymi u nas to ja nie wiem jak w ogole zdali na te pasy??? a ja zadnego jeszcze nie mam bo egzaminy u nas podobno dopiero w czerwcu :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9243
u mnie jest tak ,ze sa 2 egzaminy w roq , w styczniu i w czerwcu , ale jest jeszcze taki warunek , ze zdaje je sie za zgoda senseia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
ja juz mam czarny (1 dan) zdalem na gashuku w krakowie w sierpniu, u nas tez jest wymagana zgoda senseia, a na dany to musi byc zgoda z lubelskiego zwiazku
ja cwicze 5 lat no ale kiedys to sie trenowalo ciezko do mistrzostw i do egzaminow, a teraz juz mi sie troche nie chce
no a skoro mowa o umiejetnosciach to sie pochwale osiagami w tym roku mistrz wojewodztwa w kata i kumite, a rok temu 4 miejsce w kata na mistrzostwach polski juniorow mlodszych, no i mam pare knockoutow na koncie (niestety tylko jeden to byl ippon, a reszta punkty karne)
pozdro

Zmieniony przez - capus w dniu 2005-12-09 17:04:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 830
no to ja też się pochwalę, w ubiegłym roku zdobyłem brąz na akademickich mistrzostwach polski w kumite drużynowym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tyson planuje kolejny comeback

Następny temat

Zawody Kung-Fu Kraków - Zabierzów

WHEY premium