SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kanary!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1433

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9819
Jadać dzis autobusem na trening złapaly mnie kanary, i jeszcze 2 kolesi (początkowo nie chciałem okazać dokumentu, ale ostatecznie przyjołem mandat w wysokości 74 zł gdy kanar zadwonił po pały) 2 koloesi nie chcieli okazać, wysiadłem na ostanim przystanku policji nie było. Czy kanary mogą wezwać policje? Czy to był wał. Jak zroć aby tym ku****m nie zapłaćić? Myśle nad tym że gdy przyjdzie wezwanie do zapłaty pójdze do siebidby firmy i powiem że ktoś podał moje dane osobowe, czy ten sposób jest skuteczny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 564 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6363
jak okazales dokument tozsamosci to jak mozna wciskac scieme ze ktos inny podal twoje dane? poza tym co to ma wspolnego z silownia? mozesz migac sie od mandatu ale pewnie komornik potem wjazd na hate zrobi

AIM HIGHER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11278
tak, moga wezwac policje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
mają prawo wezwać policje a teraz to już nie masz wyjścia, musisz zapłacić, wkońcu okazałeś dokument. Jaki z tego wniosek? Musisz miec 50 w kablu i 2 m wysokości
btw. mnie tylko raz złapali, ale koleś wział ino na flaszke i po sprawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
nie to forum i nie ten dział na takie dyskusje. zamykam temat.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

animal test

Następny temat

Zastępcza Służba w Policji. Pytania

WHEY premium