SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kanapki do szkoły

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7535
Nie wiem z czym robić kanapki do szkoły bo jade wcześnie rano i zwykle jestem o 16:30 w domu. Zabieram ze sobą 5 kanapek z szynką i sałatką. Jak myślicie z czym najlepiej robić kanapki do szkoły żeby to było proste i odżywcze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3924
ja polecam robic kanapki z róznymi dodatkami. Jedzienie kanapek ciagle np. z bialym serem i oliwa albo z piersia kurczaka moze bym monotonne a uwierzcie mi ze juz zrobienie jednej kanapki z piersia z drugiej z serem bialym znacznie ulatwia trzymanie sie diety. (przynajmniej u mnie) Ja jak robilem kanapki z serem bialym to zawsze tego sera byla tak duzo ze mi wprost "wychodzil" z kanapki bo tyle go musialem dac aby uzupelnic bialko a teraz robie taki myk ze dodaje do niego ostrowi i wychodza z tego calkiem niezle kanapeczki. polecam do szkoly rowniez wafle ryzowe jako zrodlo wegli dobre to jest i mozne jest samo:) oczywiscie gainer jak najbardziej. Jezeli ktos sie wstydzi pic gainera to mozna go wlac np. do bulelki po takiej coli jakies tam light bez cukry ona po prostu nie jest przezroczysta i nie widac co jest w srodku wiec zalozmy ze nie ma "wstydu" ze sie pije gainera. u Makłowicza kiedys w jego programie zobaczylem ze robi on kanapki z omletem. Wyprobowalem taki rodzaj kanapki i musze powiedziec ze niezle sie sprawdza polecam.
ogolnie to z jedzeniem trzeba kombinowac zeby sie nie znudzilo bo wg mnie jak sie jedzenie znudzi to czlowiek gorzej sie trzyma diety jak ma po raz enty zjesc te cholerne kanapki z bialym serem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Śmieszny post:)
Ja na 5 godzin do szkoły zabieram albo 3 bułki z szynką sopocką i serem żółtym, albo 6 kromek chleba złączonych ze sobą- chcę trochę przytyć :]
Widzę że Ty dłużej zabawiasz w szkole więc musisz sobie pojeść- myślę że szynka i kilka kromek chleba wystarczy- do tego dorzuć ogóra albo pomidora :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
usmaz sobie dzien wczesniej fileta zapakuj w bulke rano i do szkoly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1790
ile juz takich tematów było??? 5 lub więcej

=\...W kupie siła...//=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4288
ja biore do szkoly bułki z tunczykiem i Tobie tez polecam brać z tuńczykiem :]

...kiedy ty sie op*****lasz ktoś trenuje żeby skopać Ci dupe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 567
ja do szkoly dzis wziąlem 12 bulek i duzyt kawalek ciasta oraz 3 jabłka bylem 9 godzin w szkole:)

"Jeśli chcesz pokoju, szykuj się na wojnę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
ja proponuje do szkoły , razowca z chuda wedlina serem i warzywami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 143 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2055
a ja biore widelec i kupuje tunczyka w puszce+kanapka ze schabowym, albo jak niema czasu na schabowe to maslanka milko i 2-3 kanapki z szynka z piekarni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
wez sobie jakas miseczke i wczesniej w domu przygotuj sobie ryz + twarog i siamaj w szkole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
chleb z soją + kiełbasa krakowska sucha/polędwica z piersi kurczaka/wędzonka wołowa gotowana + ser żółty + np. liść sałaty pekińskiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Moje propozycje (sam tak jadam):

1. Chleb razowy z piersia z kurczaka
2. Chleb razowy z serem twarogowym chudym
3. Ryz/makaron z serem twarogowym chudym
4. Gainer
5. Ryz z piersia z kurczaka

Do tego omega-3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Kanapki do szkoły

WHEY premium