sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Kamil Nosal - MASS MODE. MPJ 2017r!

Wysłana -
Wladek fajnie wypadl juz w zeszlym roku
Wysłana -
Widzialem ze klimacik tez bardzo przyjemny, wpadne, ale w tym roku jako widz.
Trzeba wkoncu cos przybrac tych kg

A trening dzisiaj tak:
Góra Hipertrofia
1. Wyciskanie sztangielek skos 4s 35/40/42/42
2. Rozpiętki płasko 4s 10powt 22kg
3. Wiosłowanie sztangielkami 4s 10powt 27kg
4. Sciąganie drążka zza kark 4s 10powt
5. Wznosy boczne 4s 10powt 15kg
6. Wznosy na tył 4s 10powt 15kg
7. Uginanie na wyciagu dolnym 3s 10powt
8. Prostowanie na wyciagu górnym 4s 10powt 40/45/50/55kg
+ lekkie rozciaganie

wszystko na plus, bicek zmeczony bo troche mocy brakowało.
Teraz powinno dodatkowo podskoczyc pare fajnych kilogramów dosyc szybko :D

Zmieniony przez - kamils31 w dniu 2017-04-06 23:25:55
Wysłana -
Żyje!
Troche teraz zabiegany, jeszcze choróbsko teraz dopadło, i dzisiaj oprócz apapu,gripexu, grzybka tybetanskiego, troche wpc i carbo nie zjedzone kompletnie nic..

I jedna bardzo fajna informacja, udało sie dostać prace na siłowni, narazie 3x w tygodniu + sobota, a w poprzedniej pracy zmiane mam do 14.30 tam zaczynam o 17 wiec idealnie sie wszystko zgrywa. Jak dojde do siebie to kontynuacja !
Wysłana -
Żyje!
Troche teraz zabiegany, jeszcze choróbsko teraz dopadło, i dzisiaj oprócz apapu,gripexu, grzybka tybetanskiego, troche wpc i carbo nie zjedzone kompletnie nic..

I jedna bardzo fajna informacja, udało sie dostać prace na siłowni, narazie 3x w tygodniu + sobota, a w poprzedniej pracy zmiane mam do 14.30 tam zaczynam o 17 wiec idealnie sie wszystko zgrywa. Jak dojde do siebie to kontynuacja !

Wysłana -
Noi brawo :) dobrze że się udalo, teraz będzie mniej czasu na cokolwiek hehe,ale i zarobki będa lepsze
Wysłana -
Dokładnie, z tego się cieszę. Jeszcze jak się uda podlapac jakiś klientów to zupełnie się odmieni.

A dzisiaj zapowiada się kolejny dnt bo chorobsko dalej męczy, akurat jak się wszystko fajnie wkrecilo to się musiało zj**ac i jest -3.5kg przez te święta no ale przynajmniej brzuch jak u fitnessiar
Wysłana -
Żyje!

Drugi raz lece ten sam planik co robiłem, masy mam jeszcze 8tyg, cel na przysiad kolejny raz 200kgx5 tylko ze z technika jak w filmiku niżej. Za 6tyg myśle ze zrealizuje
Tutaj 170x5 całkiem lekko

Strona 10 z 10
Dodaj odpowiedź