SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil Kluszczyński: NOBODY IS PERFECT!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32993

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031


Witam wszystkich w imieniu swoim i firmy ACTIVLAB!

NOBODY IS PERFECT: Prosto co celu!

Relacja z okresu masowania:
https://www.sfd.pl/MolderDist_+_Activlab__urodzony_by_przegrać,_żyje_by_wygrać!-t806143.html





“Czym” to jest?
- Można powiedzieć, iż będzie to mój dziennik/blog treningowy z przygotowań do startów kulturystycznych (i nie tylko) w sezonie wiosennym w 2013 roku.

Dlaczego taki tyuł?
- Ktoś śledzący moje poprzedni akcje, na pewno już wie, iż moje projekty mają na celu motywowanie do ciągłej pracy Was jak i siebie samego. Tak samo jest i tym razem!
- Od początku mojej „zabawy” w kulturystyke słyszałem, że nie jestem stworzony do tego sportu, różni ludzie wymieniali różne argumenty przeciw:
*** nie idealna budowa ciała (kośćca, kształt mięśnie, szerokość tali itd.), dość wolny metabolizm itp. itd. dlatego też tytuł dziennika:

NIKT NIE JEST IDEALNY!

robiąc coś co się kocha, wkładając w to swoje wszystkie siły i energie, a przede wszystkim zawsze wierząc w to co się robi -> można dopiąc swojego celu, jakikolwiek by on nie był! Uważam, iż moge być tego (mniejszym bądź większym) przykładem potwierdzającym wcześniejsze słowa

postaram się w tym dzienniku jeszcze raz udowodnić jak wiele można zrobić w dosyć krótkim czasie, dlatego od teraz możecie wszyscy śledzić jak ide

PROSTO DO CELU!

Jak zwykle akcję nakręca ACTIVLAB!

Troche wiadomości na początek:
- po startach w 2011 roku zrobiłem sobie troche odpowiedniej przerwy, po czym zacząłem okres zwiększania masy, nie miałem żadnych planów kiedy chce wystartować, dużo wcześniej myślałem, że może na Jesień 2012 roku ale ta myśl szybko przeszła mi, im bliżej były wakacje, ciągle trenowałem (czasem więcej, czasem troche mniej), dieta trzymana w sumie bardzo dobrze (bo jest to dla mnie codzienność, nic co sprawiałoby mi problemy), suplementacja od Activlaba jak zawsze była na mistrzowskim poziomie

ale jednak brakowało takiej motywacji jak przed pierwszym startem, człowiek nie szedł spać myślac o kolejnym treningu... zaczeły się studia najpierw na Ratownictwie Medycznym, póżniej Dietetyka i przede wszystkim praca jako TRENER PERSONALNY- bycie 7 dni w tygodniu na siłowni, ciągle widząc cięzary itd. sprawiały pewne wypalenie psychiczne

ale ciągle tkwiła myśl, aby wkońcu wziąć wszystko dopilnowac, uporządkować i przygotować się pod kolejne starty, i tak po wakacjach 2012 już powoli zacząłem się szykowac pod kątem startów w sezonie wiosennym.

I tak skończyłem okres masowy, a zacząłem okres redukcji z wagą prawie 94 kg.

Na koniec, ale wcale nie najmniej wazna informacja:
- w przygotowaniach (tak samo jak w poprzednich) pomaga mi RADEK SŁODKIEWICZ

*******************

Dane:
Kamil Kluszczyński
Wiek: 21 lat (1992)
Waga: 94 kg
Pas: 93 cm

Dieta:

Od razu oznajmiam – nie mam policzonych dokładnie kcal, białka, węglowodanow, tłuszczu. Łatwo policzyć ile mam łącznie węgli i białka, nie trudna matematyka
Chodzi mi jednak, abyście zrozumieli, że doszedłem do poziomu gdzie DOSKONALE wiem, ile i jakich składników odżywczych potrzebuje, aby zwiększyć, albo zrzucać wage.

1. 100 g makaronu, 230 g piersi, warzywa
2. 75 g makaronu, 230 g piersi, warzywa
3. 75 g makaronu, 230 g piersi, warzywa
4. 400 g ziemniaków (300 w dni nietreningowe), 230 g piersi, warzywa
5. 230 g wołowiny, 10 g oliwy, warzywa
6. 230 g piersi, 40 g masła orzechowego, warzywa

Suplementacja:

- do 1 posłku: 2 kaps ZMA
- przed treningiem:
40 g HOT
20 g Bcaa Xtra
15 g Eaa Xtra
10 g Leucine Xtra
10 g Creatine + Beta-alanine
8 kaps Nitro Caps
(czasem 2-3 kaps Caffeine Power)

TRENING

- odrazu po treningu:
20 g Bcaa Xtra
15 g Eaa Xtra
10 g Leucine Xtra
10 g Creatine + Beta-Alanine

- po 20 minutach
50 g Whey Protein Isolate 90

- do 4/5 posiłku
4 kaps ZMA

- do 6 posiłku
4 kaps TOP-10

- przed aerobami: 20 g Bcaa Xtra


Trening:

-5 dni w tygodniu trening siłowy
-(na sam poczatek) 4 dni w tygodniu trening aerobowy 30 minut, rano po przebudzeniu

Poniedziałek: klatka, brzuch/łydki
Wtorek: Plecy, kaptury, Brzuch/Łydki
Środa: wolne
Czwartek: klatka, barki, kaptury, brzuch
Piątek: Biceps, triceps, przedramiona, brzuch
Sobota: czworogłowe, dwugłowe, łydki
Niedziela: wolne

Zmieniony przez - MolderDist w dniu 2013-01-23 01:26:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34745
dobry klocek sie zrobiłes.Powodzenia w dażeniu do celu!!!!

Eat well
Train hard
Live long
Be happy!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
powodzenia, trening konkretny

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
powodzenia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633
pamiętam Twoje pierwsze fotki na SFD, testy supli, potem relację z zawodów, do których przygotowywał Cię Słodkiewicz - naprawdę ogromny szacunek za osiągnięty progres w budowaniu sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Powodzenia Kamil

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
również powodzenia życzę

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402296
dobrze to wyglada, spora masa przy nie najgorszej jakosci jak dopiero na poczatek redukcji,
do tego imo nogi robia najwieksze wrazenie, szczególnie w pozach bokiem, gdzie czesto roznie to bywa u zawodników...

powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciśniesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odzywki na wzmocnienie mięsna i regeneracje.

Następny temat

Mass up smak

WHEY premium