SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamienie nerkowe

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21315
Witam zmagał się ktoś z kamieniami nerwowymi niewielkimi? Wykryto u mnie niewielki kamień 4mm lecz lekarz mnie zbył niepostanowil rozpuszczać go farmakologicznie właściwie jest to dobry urolog tylko zastanym się jak to wyglądało u innych? Warto szukać innego lekarza który podejmie się leczenia ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Możesz skonsulotwać z innym jeśli Cię to uspokoi.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie zawsze możesz skonsultować się z kimś innym jeśli masz jakieś wątpliwości, jakie otrzymałeś zalecenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21315
No właśnie i tu się boje ze jak to w PL wydam kasę na wizytę i mnie zbyje,dostałem sumple żeby się niepowiekszal i lek odkażający i sprawdzanie co się dzieje co pół roku. Dlatego myślałem ze był ktoś w podobnej sytuacji i jak sobie poradzil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 74
Prawdopodobnie uznał tak, bo się przyjmuje, że złogi poniżej 5 mm same się wydostają z układu moczowego, w zaleceniach jest picie dużej ilości płynów, a jak zaczną "schodzić" i boleć, to wystarczą leki przeciwbólowe i rozkurczowe.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś dziwnego pod żebrami

Wiecej