SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamagra 100mg a Testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
krzykacz
Folcjusz
lodzianin1
Folcjusz
Lordwais
mozliwe ze masz balagan w hormonach od saa, zbadaj test/prolaktyna/estro i tutaj szukaj przyczyn problemu, kamke mozesz brac stanie ci zrobisz z baba swoje dobrze
Robie badania co 3 miesiące wszystko co się da i jest możliwe wszystko wyszło w idealnym prządku prócz wolnego testo i stwierdzono u mnie niedoczynność ale małą nie wiem od jakiegoś czasu jestem tak wyj**a...... że bym mógł wstać po robić z 3-4h i iśc spać od razu cukier insulina wszystko ok ale samopoczucie tak do bani że szkoda gadać druga sprawa że bez tabletek nie śpię nie wiem czy się nie udać do jakiejś poradni snu może dlatego że śpię sztucznie bo inaczej tego nazwać nie mogę nie odpoczywam podczas snu tak jak to powinno być.


A jakie TAB bierzesz ?
na tarczyce Euthyrox a do kimy Imovane 7.5 na zmianę z Onirex 10mg


Odstaw 2 ostatnie pozycje. Z czasem problem powinien zniknąć.
Panie bez tego to ja nie pójdę spać talnie czuje się zmęczony niby do spania ale nie pójdę spać może nad ranem mi się oko zamknie na 1.5h i to też jem od 2 miesięcy kiedy dostałem bezsenność nie jem tego od lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
krzykacz
Folcjusz
lodzianin1
Folcjusz
Lordwais
mozliwe ze masz balagan w hormonach od saa, zbadaj test/prolaktyna/estro i tutaj szukaj przyczyn problemu, kamke mozesz brac stanie ci zrobisz z baba swoje dobrze
Robie badania co 3 miesiące wszystko co się da i jest możliwe wszystko wyszło w idealnym prządku prócz wolnego testo i stwierdzono u mnie niedoczynność ale małą nie wiem od jakiegoś czasu jestem tak wyj**a...... że bym mógł wstać po robić z 3-4h i iśc spać od razu cukier insulina wszystko ok ale samopoczucie tak do bani że szkoda gadać druga sprawa że bez tabletek nie śpię nie wiem czy się nie udać do jakiejś poradni snu może dlatego że śpię sztucznie bo inaczej tego nazwać nie mogę nie odpoczywam podczas snu tak jak to powinno być.


A jakie TAB bierzesz ?
na tarczyce Euthyrox a do kimy Imovane 7.5 na zmianę z Onirex 10mg


Odstaw 2 ostatnie pozycje. Z czasem problem powinien zniknąć.
Panie bez tego to ja nie pójdę spać talnie czuje się zmęczony niby do spania ale nie pójdę spać może nad ranem mi się oko zamknie na 1.5h i to też jem od 2 miesięcy kiedy dostałem bezsenność nie jem tego od lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Popracuj nad psychiką. 2tyg powinno pójść.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
krzykacz
Popracuj nad psychiką. 2tyg powinno pójść.
Teraz będę w Polsce w domu na urlopie to akurat mam 3 tygodnie wolnego postaram się pozbyć tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Z doświadczenia wiem, że nie dasz rady. Ale próbuj

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
krzykacz
Z doświadczenia wiem, że nie dasz rady. Ale próbuj
To chociaż po trochę to odkładać nie znam nic gorszego od bezsenności przynajmniej dla mnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Kiedyś oglądałem program jak zwalczyć bezsenność .
Gość / pacjent mógł przebywać w łóżku tylko 5h na początku . Od 1 w nocy do 6 rano . Miał mieć wszystko wyłączone zgaszone telewizor zero tel itd . Leżał zamknięte oczy . Początkowo 1 noc lipa nic nie spał . Wstał z łóżka o 6 ogarnął wszystko poszedł do pracy . Jak wrócił nie mógł się w ogóle kłaść nawet dla relaksu przed tv czy coś . Cały czas coś miał robić delikatnie do 1 w nocy . I to do skutku po kilku nocach spał jak zabity . Nie powiem pierwsze dni widać było ze masakra z nim się działa wk***ienie na rodzine brak apetytu itd . Ale taka zwykła metoda a pomogła

p.s jak kobieta warta i Ci na niej zależy , powiedz prawdę ze jest jakiś problem nie wiesz w czym przyczyna , ze to wstydliwe dla Ciebie i dlatego nabyłeś wspomagacz . Jak kobieta normalna to jeśli będzie chciała to Cię wyleczy sama . Bo tutaj problem leży w głowie w dużej mierze .



Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2018-08-02 23:16:24

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
To od razu Ci powiem, jak leżysz i nie możesz zasnąć podst zasada insomnii - nie zamykaj oczu szybciej zaśniesz ;-0 ...proste
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Być może z tymi zamkniętymi oczami się rozpędziłem trochę za bardzo , ale ogólna myśl nie siadania nie leżenia w ciągu dnia , o to mi chodziło . Całkiem nie spać lipa jak ktoś ma bezsenność . Ja teraz 4-5h z przerwami . Tak koło 1 zasnę obudzę się koło 3 później tak miedzy 5a 6 już na nogach jestem .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
No to druga nauka za free ...mądrzejsi śpią krócej
3

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T5+Clen

Następny temat

Czy zna ktoś tą firmę

WHEY premium