SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalorie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 178
Witam mam problem mam rocznikowo 19 lat 68 kg wagi spożywam 3.800 kcal i nie mogę przytyć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 178
Witam mój kolega ma problem z przytyciem rocznikowo 19 lat 68 kg wagi spożywa 3.800 kcal co jest nie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 178
Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Witam to w końcu Ty czy Twój kolega? ektomorfik bez treningu ma bardzo małe szanse na przytycie, więc opcje są dwie przy takiej podaży kcal. Albo trening za słaby (progresja, ilość ćwiczeń, serii) a co za tym idzie za mały bodziec, ewentualnie zbyt mocny trening który zamiast budować pali mięśnie (bardzo częste u osób z małą wiedzą dotyczącą treningu, diety) Chyba że ta dieta to kompletne dno.


Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2018-02-22 15:42:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ta często tak jest mój kolega to i tamto, od razu się mówi że problem dotyczy mas a nie kolegi, rozpisz w dziale odżywianie jak kolega się odżywia, inaczej mu nie pomożemy
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14673 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
Jak sam nie może masy złapać, to niech może swoje odżywianie rozpisze, a nie kolegi
Chyba, że ma rozdwojenie jaźni
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśniowa - 3 ćwiczenia

Następny temat

Cardio

WHEY premium