SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalorie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
Mam ułozoną dietę: Zjadam w niej w ciagu dnia:
średnio 150g B, 360g WW, 18g T - ale tylko około 2100 kcal!!??
Czy to nie za mało? Jestem na etapie budowania masy.
Poradzcie - proszę!!
Pozdrowionka!!!

Pozdrowionka!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 339 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5206
czyli przez cały dzień ok pół kg pożywienia. Spędzasz dzień na leżąco ? Nie jesz ryżu, makaronu, ziemniaków, chleba ? Jeśli tak to przy przwidłowych 5-6 posiłkach dziennie wypada 60 g WW na posiłek czyli tyle co mój 6-letni syn. Zwiększ trochę ilości i zaczniesz rosnąć !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kuzyn-masz racje ale Padre tez ma racje zalezy od jego wagi przeciesz reba zjdac 2g białka /kg ciała moze wazy on 75kg i musi tyle zjadac .

padre- a masz przyrosty przy takiej diecie?


<<<<Jeśli chcesz komuś obić twarz najpierw ją sam musisz nadstawić>>>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
wg mnie bialko moze byc (chociaz mozesz tez lekko zwiekszyc do 2,25g/kg mc), ww generalnie zwieksz do 6-6,5g/kg mc, no i to czego maksymalnie brakuje to tluszczy-zwieksz ta ilosc 3-4krotnie conajmniej a wydobedziesz wlasnie te kalorie. tak samo w dni treningowe dochodzi Tobie jeszcze posilek od razu po treningu (kolejne kalorie), wiec jak widzisz wszystko zalezy tez od Twojej aktywnosci, czym wiecej cwiczen tym wiecej jedzenia dodatkowego

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
Przyrost jest, ale wolno mi to idzie!? Z drugiej strony nie odtłuszczam się tak bardzo.Chyba skorzystam z rady nortona - zwieksze węglowodany i tłuszcze!!! Co do posiłku potreningowego to jadam 50g wafli ryżowych na chwilę po treningu.Może coś dorzucić?!
Pozdrowionka!!!

Pozdrowionka!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMARANTUS

Następny temat

Dieta mojego ziomala

WHEY premium