SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalkulator bmr nie działa prawidłowo

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3507

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Witam
Kalkulator BMR niedziała, to znaczy wpisuję wszystko ale nie widać zadnego przycisku którym można bykliknąć "ok / wylicz" czy coś.
https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
[email protected] - proszę zgłosić to do administracji serwisu potreningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Po wypełnieniu wszystkich rubryk powinien pojawić się automatycznie wynik, nie trzeba żadnego przycisku ok/wylicz itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Niestety wynik się nie pojawia. Nie mam czasu pisać meilu, właściciele forum powinni je naprawiać na bieżąco. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Przepraszam, jeszcze się dopytam autora - zaznaczyłeś płeć, że "mężczyzna"? Ja początkowo zapomniałam kliknąć i też się dziwiłam czemu nie ma wyniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
ernie1234
Niestety wynik się nie pojawia. Nie mam czasu pisać meilu, właściciele forum powinni je naprawiać na bieżąco. Pozdrawiam


To nie jest żaden błąd forum, czytaj ze zrozumieniem.
Problemy z działaniem strony potreningu.pl - osobnego serwisu, proszę zgłaszać do administracji potreningu.pl

Nie masz czasu napisać maila, ale już czas założyć temat w złym miejscu miałeś?

pozdrawiam i zamykam ten wątek


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-10-11 12:59:44
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pobieranie odnośnika ale do konkretnego wybranego wpisu ?

Następny temat

Problem- Tabela logowania

Wiecej