SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalistenika

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 511
nie wiem czy to odpowiedni dział ;D Chcę rozpocząć przygode z kalisteniką i znalazłem taki plan na początek http://kalistenikapolska.pl/wp-content/uploads/2012/05/Program-treningowy-I2.pdf ale nie wiem czy rozłożyc ćwiczenia tak jak w tabeli czy moze cwiczyc 3 razy w tyg wszystkie partie ? z góry dzieki za odp :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Trening nie taki zły. Tyle że to wszystko powinieneś robić w jednym dniu, trzy razy w tygodniu.
I zamiast przysiadów, lepiej pistolety albo chociaż wykroki.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 270
no i pompki - nie za latwe dla ciebie ? jesli tak to daj zamiast normalnych na 3 krzeslach lub jeszcze lepiej rece na krzeslach nogi wyzej.

Zmieniony przez - Heraklesik w dniu 2013-04-07 21:00:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Niech są. Będą dipsy na niższych zakresach i do tego pompki na wyższych, lepsze ukrwienie mięśni, więcej dostarczonych składników odżywczych, lepsze przyrosty ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
troche mało imo wszystko, no bo co to jest dwie serie siadów czy 3 serie podciągania...
jak Venc napisał,zwiększyłbym do 3 razy w tygodniu to raz no i dwa jednak na te największe partie jak nogi czy plecy to wypadało by troche wiećej jak 2 serie _

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Oj racja, nie zwróciłem uwagi. Mój błąd. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Program Treningowy ocena/poprawa

Następny temat

czy to prawda?

WHEY premium