SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalistenika, jak rozłożyć trening?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 881
Myślę, że czas najwyższy popracować nad swoim ciałem :) z tego tytułu chcę zacząć jakiś domowy workout. W grę wchodzą tylko ćwiczenia z wykorzystaniem własnej masy ciała(a jest jej trochę ), czyli pompki w trzech płaszczyznach, drążek nachwyt/podchwyt, brzuszki, grzbiety, + ew. jakieś Wasze propozycje(?). Moje pytania do Was:
Jak rozłożyć te ćwiczenia w ciągu tygodnia?
Które połączyć, a które ze sobą nie grają?
Jakie przerwy zastosować?


Myślę, że raczej podciągania i pompek na jednym treningu nie warto robić, ale potrzebuję pomocy osób, które coś wiedzą(w przeciwieństwie ode mnie) w tym temacie ;)

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Czajkov w dniu 2013-05-26 01:57:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Proszę
https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html

ile? 3 x w tygodniu będzie wystarczająco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 881
Dzięki, ciekawy temat ;) ale nie odpowiedział w pełni na moje pytanie, mianowicie które ćwiczenia łączyć w jeden trening? A może robić wszystkie w jednym dniu?
Mógłbyś ułożyć mi plan z tych ćwiczeń? Byłbym bardzo wdzięczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7509 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
wszystkie robisz w jeden dzień , nie przeczytałeś tego co jest napisane przed filmikiem :

"Jak często ćwiczyć?
Osobiście polecam wykonywać ten trening 3-4 razy w tygodniu.

Ile ćwiczeń wykonywać na daną grupę mięśniową?
Na każdą grupę wybieramy po jednym ćwiczeniu, (jeśli czujemy się na siłach to na duże grupy możemy wykonać 2 ćwiczenia).

Ile serii wykonywać?
Na duże grupy (klatka, nogi i plecy) wykonujcie 4-5 serii natomiast na małe grupy (biceps, triceps) 3-4 serie zupełnie wystarczą. Łydki i brzuch ćwiczymy ‘do bólu’ "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Po to dał ci ten temat wykonuj ćwiczenia tak jak na filmiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 881
Przeczytałem temat wraz z komentarzami :) upewniam się, bo nie było napisane nigdzie "wszystkie ćwiczenia wykonuj w jednym treningu". Równie dobrze można odebrać sam filmik jako przykładowe ćwiczenia, nie koniecznie z jednego dnia treningowego ;)
Ale dzięki za temat, na pewno się przyda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
traktuj go jako podstawę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening -plan do oceny

Następny temat

Trening w domu.

WHEY premium