SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalistenika; drążek dla początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 381
Witam. Szukam odpowiedniego drążka do podciągania dla początkującego. Zależy mi na tym, żebym mógł na nim wykonywać pełny zakres ruchów i różnorodne ćwiczenia związane z drążkiem. Mój wzrost to 184 cm. Obawiam się, że sufit jest zbyt nisko, żebym mógł zawisnąć z wyprostowanymi nogami i w takiej pozycji się do końca podciągnąć (a może nogi nie muszą być wyprostowane?). Mam też taką możliwość, żeby pewna osoba mi taki metalowy drążek zrobiła, ale nie wiem jakie powinien mieć parametry, żeby wygodnie się ćwiczyło. A może lepiej kupić taki profesjonalny? Jeśli tak to jaki (mieszkam w domku jednorodzinnym, więc mogę zamontować na podwórku)?

Proszę o pomoc :)
Z góry dziękuję.


Zmieniony przez - Kejsar w dniu 2018-05-17 15:42:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11973 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
witaj, moze byc to drazek ktory kupisz w necie za okolo 100zl montwany do sciany
nogi powinny byc proste, jednak sam wiem, ze z racji wzrostu ciezko jest nawet na silowni znalesc miejsce gdzie podciagac sie bedzie chlop +190cm z prostymi nogami... wiec na upartego moga byc one ugiete w kolanach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
zdecyduj się czy ma być do ściany czy sufitu i wybierz odpowiedni, coś jak ten,

ten trochę droższy bo mozna go przymocować do ściany lub sufitu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Może na podwórku, żebyś mógł muscle upy robić itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy do oceny

Wiecej