sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Dodaj odpowiedź

Kai Greene IFBB Pro

Wysłana -
Może pisać nie potrafi? I nie podpisze kontraktu? Nie wiem. Dla mnie gościa nie ma, tak jak ASNF, mówią iż Phil to menda, ale wolę chyba już Phila niż melona. I czym ma niby zagrozić Philemu? Ciążą? Płaczem, pokraczną sylwetką? Byłem raz na seminarium u niego, po 10 minutach musiałem wyjść i zapytać o zwrot kasy. Nic się człowiek nie dowie, mówi , mówi i nic z tego nie wynika, idealnie się nadaje na polityka, ani nie skłame, ani prawdy nie powie, wodotok. Szkoda strzępic ryja.


Zmieniony przez - Póg mo thóin w dniu 6/25/2017 12:16:49 PM
Wysłana -
ty go zapytasz o suple albo trening a on ci o bogu i sensie zycia... i te posty ze jego psychofanow, ze jak wyjdzie w mro to heatha zdetronizuje... on nie wyjdzie bo wyglada jak pokraka i wie ze moze do top3 nie wejsc.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 25/06/2017 12:59:42
Wysłana -
No ale hajs musi się zgadzać. Po obu stronach. A jego obecność tylko nabije statystyki (nieważne, czy poprzez fanów czy antyfanów).
Wysłana -
Z Kai'a zrobił się celebryta, na olimpi nie wystąpi. Sylwetki estetycznej nie ma, bebzun wielki, może i bf niski trzyma ale to za mało. Aby się przygotować to musiałby odpuścić występy gościnne i dać odpocząć ciału. Obsada na olimpi taka sobie, od kilku lat nie ma rewelacji, starzy wyjadacze ciągle na scenie, mało kto się przebija do top. Każda gatka nt Kai'a robi pieniądz, zaczynają się spekulacje i nabijanie zainteresowania. Pytanie czy pozwolą Philowi wygrać więcej niż 8x? Kto ma wygrać, BIG Ramy? Wielki jest ale to chyba nie to, chodź gdyby nie on to dno totalne na scenie. Dallas? Może młody Oliva? Będą pompować jego bańkę by mieć jakieś drugie wyjście, ale jeszcze za wcześnie by wygrał mr O.
Wysłana -
lordknaga
ty go zapytasz o suple albo trening a on ci o bogu i sensie zycia... i te posty ze jego psychofanow, ze jak wyjdzie w mro to heatha zdetronizuje... on nie wyjdzie bo wyglada jak pokraka i wie ze moze do top3 nie wejsc.Zmieniony przez - lordknaga w dniu 25/06/2017 12:59:42


Ja na seminarium specjalnie zapytałem proste pytanie, takie typowego amatora, 6 miechów stażu co chce zacząć brać krete , tak dla testu: "Ile kreatyny polecasz i kiedy brać na pierwszy kontakt". Odpowiedź zaczęła sie mniej więcej: "eh, ta kreatyna, jest tyle metod, tyle kreatyn, to ciężki i długi temat, to wszystko zależy, ogólnie zależy jak wewnętrznie się czujesz i jak ..." i w tym momencie wstałem i wyszedłem...
Wysłana -
trzeba bylo sie spytacz czy jego ulubionym smakiem kreatyny nie jest przypadkiem melonowy
Wysłana -
Strona 239 z 239
Dodaj odpowiedź