SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kai Greene IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 821232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Może pisać nie potrafi? I nie podpisze kontraktu? Nie wiem. Dla mnie gościa nie ma, tak jak ASNF, mówią iż Phil to menda, ale wolę chyba już Phila niż melona. I czym ma niby zagrozić Philemu? Ciążą? Płaczem, pokraczną sylwetką? Byłem raz na seminarium u niego, po 10 minutach musiałem wyjść i zapytać o zwrot kasy. Nic się człowiek nie dowie, mówi , mówi i nic z tego nie wynika, idealnie się nadaje na polityka, ani nie skłame, ani prawdy nie powie, wodotok. Szkoda strzępic ryja.


Zmieniony przez - Póg mo thóin w dniu 6/25/2017 12:16:49 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
ty go zapytasz o suple albo trening a on ci o bogu i sensie zycia... i te posty ze jego psychofanow, ze jak wyjdzie w mro to heatha zdetronizuje... on nie wyjdzie bo wyglada jak pokraka i wie ze moze do top3 nie wejsc.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 25/06/2017 12:59:42
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
No ale hajs musi się zgadzać. Po obu stronach. A jego obecność tylko nabije statystyki (nieważne, czy poprzez fanów czy antyfanów).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z Kai'a zrobił się celebryta, na olimpi nie wystąpi. Sylwetki estetycznej nie ma, bebzun wielki, może i bf niski trzyma ale to za mało. Aby się przygotować to musiałby odpuścić występy gościnne i dać odpocząć ciału. Obsada na olimpi taka sobie, od kilku lat nie ma rewelacji, starzy wyjadacze ciągle na scenie, mało kto się przebija do top. Każda gatka nt Kai'a robi pieniądz, zaczynają się spekulacje i nabijanie zainteresowania. Pytanie czy pozwolą Philowi wygrać więcej niż 8x? Kto ma wygrać, BIG Ramy? Wielki jest ale to chyba nie to, chodź gdyby nie on to dno totalne na scenie. Dallas? Może młody Oliva? Będą pompować jego bańkę by mieć jakieś drugie wyjście, ale jeszcze za wcześnie by wygrał mr O.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
lordknaga
ty go zapytasz o suple albo trening a on ci o bogu i sensie zycia... i te posty ze jego psychofanow, ze jak wyjdzie w mro to heatha zdetronizuje... on nie wyjdzie bo wyglada jak pokraka i wie ze moze do top3 nie wejsc.



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 25/06/2017 12:59:42


Ja na seminarium specjalnie zapytałem proste pytanie, takie typowego amatora, 6 miechów stażu co chce zacząć brać krete , tak dla testu: "Ile kreatyny polecasz i kiedy brać na pierwszy kontakt". Odpowiedź zaczęła sie mniej więcej: "eh, ta kreatyna, jest tyle metod, tyle kreatyn, to ciężki i długi temat, to wszystko zależy, ogólnie zależy jak wewnętrznie się czujesz i jak ..." i w tym momencie wstałem i wyszedłem...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
trzeba bylo sie spytacz czy jego ulubionym smakiem kreatyny nie jest przypadkiem melonowy
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nick Scott Ifbb Pro

Następny temat

Profesjonalne natryskowe brązowienie zawodników pistoletem elektrycznym.

WHEY premium