sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

Kacper Tofil - Przygotowania do sezonu 2017

Wysłana -
Witam Wszystkich

Część z was mnie zapewne kojarzy ze startów w sezonie 2016 gdzie miałem swój debiut, dla pozostałych rzucę szybkie info:

Mam na imie Kacper i w tym roku wybija mi 28 lat więc trzeba zebrać dupe w troki i zweryfikować na scenie swój roczny progress.
Planowo miała to być kat 85 kg ale jak wiadomo "połowki" zostały usunięte więc nie zostaje nic innego jak wyjść z dzikami w 90...
Zdaje sobie doskonale sprawę że jeszcze daleka droga do "wymaksowania" limitu wagowego tej kat ale obstawiam że i tak będzie ona docelową w której bede startował biorąc pod uwagę swoje predyspozycje i szkielet.
Tegoroczne przygotowania konsultuje z Lukim gdyż patrząc wstecz nasza współpraca przynosiła wymierny efekt, poza tym jest Przemek,Marian,Adam i wielu innych zawodników.
Nie ukrywam też że ten dziennik bedzie dla mnie motywacją do trzymania się założeń dietetyczno treningowych i nie osiadaniu na laurach :D

Przygotowania zacząłem z wagą 103 kg ( choc we wrześniu na Fiwe było lekko ponad 105 nawet ) obecna waga na czczo to 95 kg, ile z tego zejdzie zobaczymy ale celuje na 86-87 kg.

Tu z ustawki treningowej z Przemkiem oraz Sebastianem gdzie było owe 103 kg, drugie foto z Fiwe 105 kg.

Trochę najlepszych wspomnień z tamtego roku :

Dieta na tą chwilę wygląda mw tak :

1. 12 białek jaj + 80 g owsa + marchewka/słodzik/kakao - omlet

2. 100 g ryzu jaśminowego/basmati + 250 g kury

3. 50-60 g izolatu

4. 600 g ziemniaków + 250 g kury

5,6 50 g ryzu + 250 g kury lub chudej ryby

7 . stek 250 g z antrykotu/rostbefu

DZien NT

1. to samo

2,3,4,5 250 g kury + 60 g ryzu

6. kolacja taka sama ja kw DT

Warzywa daje w ilościach dośc obfitych ale teraz powoli bede to ograniczał, micha jest prosta bo przygotowanie takiej nie sprawia mi problemów i nie męcze się podczas jej stosowania :) dodatkowo wpada kilka kaps omegi 3 dziennie . Przyprawy full, tabasco itp

Obecnie trenuje całkowicie intuicyjnie i chce przetestować ten system podczas przygotowań.

Temat postaram się w miarę możliwości na bieżąco aktualizować :)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zdjęcia się widzę nie wgrały :D
Wysłana -
Dziś pisaliśmy a nic się nie chwalileś że zakładasz pamiętnik koksa
Będę odwiedzał i czekam na starcie w jakieś pizzerii
Wysłana -
No i super, że jesteś. Już pisałem wcześniej u Przemka ale napiszę też tutaj dla mnie Twoja sylwetka to ideał (gęstość, pelnosc, dojrzałość). Życzę powodzenia i czekam aż fotki będą działać
Wysłana -
Powiadomki;) zdj tez u mnie sie nie wyświetlają...
Wysłana -
spróbuję na innym serwerze wrzucić jedno z tamtego roku, jak nie pyknie to Banan pousuwa najwyżej :)

Tutaj foto z Fiwe 105 kg i wawa 103 kg z Przemkiem oraz Sebą

Zmieniony przez - lebioda w dniu 2017-03-05 21:55:43

Zmieniony przez - lebioda w dniu 2017-03-05 22:06:37
Wysłana -
Witaj w dziale

Fotki już wrzucone do pierwszego posta, aby wszystko było ładnie na starcie , powodzenia w prowadzeniu dziennika w tym dziale, mamy tu już naprawdę niezłą ekipę

Ciebie tez może obowiązywać niebawem info z tematu podwieszonego w tym dziale o 'cenach hurtowych' w skepie sfd.

Będę śledził
Wysłana -
Wielki jesteś!

Powodzenia
Wysłana -
Jw kawał chłopa. Śledzę
Wysłana -
Siemano, pamiętam Cie z mistrzostw Śląska z zeszlego roku, świetna sylwetka. Bede śledził. Pozdro
Wysłana -
Dziś były grane nogi z akcentem na czwórki, moc niestety nie dopisywała i pod koniec treningu łapały juz paskudne skurcze w czwórkach - zrobiłem co mogłem :)

- Uginanie na dwójki leżąc 3 serie
- Prostowanie na czwórki 3 serie
- Przywodziciel na maszynie 2 serie

Powtórzenia nie liczone ale raczej umiarkowane obciązenia jako ze to rozgrzewka

- Przysiady (safety squat bar) 5 serii
- Wypychanie na suwnicy hammer 5 serii
- Wykroki z workiem bułgarskim 3 x ~ 35 metrów
- Wspięcia na palce siedząc 3 x max

Podczas suwnicy zaczeły łapac te skurcze wiec wykroki ze łzami w oczach ale dokończyłem jakos :P

Dorzucam fotki z soboty robione na czczo po cardio, tak to wyglada 5 week's out , waga 95 na czczo

Strona 1 z 22
Dodaj odpowiedź