SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kacper Tofil - Przygotowania do sezonu 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Witam Wszystkich

Część z was mnie zapewne kojarzy ze startów w sezonie 2016 gdzie miałem swój debiut, dla pozostałych rzucę szybkie info:

Mam na imie Kacper i w tym roku wybija mi 28 lat więc trzeba zebrać dupe w troki i zweryfikować na scenie swój roczny progress.
Planowo miała to być kat 85 kg ale jak wiadomo "połowki" zostały usunięte więc nie zostaje nic innego jak wyjść z dzikami w 90...
Zdaje sobie doskonale sprawę że jeszcze daleka droga do "wymaksowania" limitu wagowego tej kat ale obstawiam że i tak będzie ona docelową w której bede startował biorąc pod uwagę swoje predyspozycje i szkielet.
Tegoroczne przygotowania konsultuje z Lukim gdyż patrząc wstecz nasza współpraca przynosiła wymierny efekt, poza tym jest Przemek,Marian,Adam i wielu innych zawodników.
Nie ukrywam też że ten dziennik bedzie dla mnie motywacją do trzymania się założeń dietetyczno treningowych i nie osiadaniu na laurach :D


Przygotowania zacząłem z wagą 103 kg ( choc we wrześniu na Fiwe było lekko ponad 105 nawet ) obecna waga na czczo to 95 kg, ile z tego zejdzie zobaczymy ale celuje na 86-87 kg.


Tu z ustawki treningowej z Przemkiem oraz Sebastianem gdzie było owe 103 kg, drugie foto z Fiwe 105 kg.







Trochę najlepszych wspomnień z tamtego roku :








Dieta na tą chwilę wygląda mw tak :

1. 12 białek jaj + 80 g owsa + marchewka/słodzik/kakao - omlet

2. 100 g ryzu jaśminowego/basmati + 250 g kury

3. 50-60 g izolatu

4. 600 g ziemniaków + 250 g kury

5,6 50 g ryzu + 250 g kury lub chudej ryby

7 . stek 250 g z antrykotu/rostbefu

DZien NT

1. to samo

2,3,4,5 250 g kury + 60 g ryzu

6. kolacja taka sama ja kw DT

Warzywa daje w ilościach dośc obfitych ale teraz powoli bede to ograniczał, micha jest prosta bo przygotowanie takiej nie sprawia mi problemów i nie męcze się podczas jej stosowania :) dodatkowo wpada kilka kaps omegi 3 dziennie . Przyprawy full, tabasco itp


Obecnie trenuje całkowicie intuicyjnie i chce przetestować ten system podczas przygotowań.

Temat postaram się w miarę możliwości na bieżąco aktualizować :)

No Pain No Gain !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Zdjęcia się widzę nie wgrały :D

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Dziś pisaliśmy a nic się nie chwalileś że zakładasz pamiętnik koksa
Będę odwiedzał i czekam na starcie w jakieś pizzerii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267535
No i super, że jesteś. Już pisałem wcześniej u Przemka ale napiszę też tutaj dla mnie Twoja sylwetka to ideał (gęstość, pelnosc, dojrzałość). Życzę powodzenia i czekam aż fotki będą działać

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Powiadomki;) zdj tez u mnie sie nie wyświetlają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
spróbuję na innym serwerze wrzucić jedno z tamtego roku, jak nie pyknie to Banan pousuwa najwyżej :)









Tutaj foto z Fiwe 105 kg i wawa 103 kg z Przemkiem oraz Sebą






Zmieniony przez - lebioda w dniu 2017-03-05 21:55:43

Zmieniony przez - lebioda w dniu 2017-03-05 22:06:37

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Witaj w dziale

Fotki już wrzucone do pierwszego posta, aby wszystko było ładnie na starcie , powodzenia w prowadzeniu dziennika w tym dziale, mamy tu już naprawdę niezłą ekipę

Ciebie tez może obowiązywać niebawem info z tematu podwieszonego w tym dziale o 'cenach hurtowych' w skepie sfd.

Będę śledził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
Siemano, pamiętam Cie z mistrzostw Śląska z zeszlego roku, świetna sylwetka. Bede śledził. Pozdro

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Dziś były grane nogi z akcentem na czwórki, moc niestety nie dopisywała i pod koniec treningu łapały juz paskudne skurcze w czwórkach - zrobiłem co mogłem :)


- Uginanie na dwójki leżąc 3 serie
- Prostowanie na czwórki 3 serie
- Przywodziciel na maszynie 2 serie

Powtórzenia nie liczone ale raczej umiarkowane obciązenia jako ze to rozgrzewka

- Przysiady (safety squat bar) 5 serii
- Wypychanie na suwnicy hammer 5 serii
- Wykroki z workiem bułgarskim 3 x ~ 35 metrów
- Wspięcia na palce siedząc 3 x max

Podczas suwnicy zaczeły łapac te skurcze wiec wykroki ze łzami w oczach ale dokończyłem jakos :P


Dorzucam fotki z soboty robione na czczo po cardio, tak to wyglada 5 week's out , waga 95 na czczo



No Pain No Gain !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mateusz Kwarciński - Wiosna 2020

Następny temat

Rafał Kukisz - od okruszka do okrucha :d

WHEY premium