SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Kabergolina - czy może powodować gino

Wysłana -
Wie ktoś może, czy jak się zrobiło gino prolaktynowe, które zostało zatrzymane przez doprowadzenie prolaktyny do normy, to czy potem może się ono znowu uaktywnić przy wysokim estrogenie czy to zupełnie coś innego, inny mechanizm?


Zmieniony przez - xorton w dniu 3/20/2018 11:09:43 PM
Wysłana -
Wysokie e2 może wybić prl
Tak samo jak podbije się progesteron od np Hcg może on wpłynąć na prl.
Hormony są ze sobą powiazane ,musisz kontrolowac sprawę badaniami
Wysłana -
PRL regularnie badam co 2-3 tygodnie, by ustalić minimalną skuteczną dawkę kabergoliny, która trzyma mi ją w normie. Aktualnie 0.25 mg/ 3 dni. Jak przestałem brać, to z normy 4 - 15 podskoczyła mi dość szybko do 75 i to gino się zrobiło. Jak wezmę za dużo i do tego jeszcze dołożę kofeinę z gorzkiej czekolady czy coli zero, to serce mi strasznie wali i trochę za bardzo nerwowy jestem. Biorę też, by nie mieć zamuły podczas spotkań ze znajomymi. Bo niby ma okres półtrwania 3 dni, ale ja czuje wyraźnie różnicę w działaniu w ciągu tych 3 dni. Najbardziej kopie tego dnia, kiedy wezmę.

Prolaktynę zawsze będę miał w normie. Bardziej zastanawiało mnie, czy przez to, coś tam mi się już zrobiło, to mam zwiększone prawdopodobieństwo innych rodzajów gina - progesteronowego czy estrogenowego, zakładając trzymanie PRL w normie, a tych innych hormonów już niekoniecznie (bo też nie badam wszystkiego często, głównie te prolaktynę).


Zmieniony przez - xorton w dniu 3/21/2018 5:45:55 AM
Wysłana -
Mógłby mi ktoś powiedzieć, czy mały gruczoł prolaktynowy bez lipo, który niedawno się pojawił, da się wyleczyć farmakologicznie?
Wydawało mi się, że tylko operacyjnie, ale jak zacząłem grzebać na forum/w necie, to nabrałem wątpliwości.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź