SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

K-1 World GP Final 16 Wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myślałem że Sapp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry wywiadzik u ruskich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Dobry, dobry, ale niestety potwierdza z pierwszej ręki obecny lichy układ w HW w Strikeforce. Sześciu topowych ciężkich, a jednej walki z nimi nie mogą sklecić. Silva i Rogers będą mieli walki z typami z niższej półki (Rogers to już w ogóle perwa - walka z typem legitymującym się rekordem 18-18 w jakiejś innej organizacji), a reszta jeszcze gorzej. Jeden kontuzja, drugi diabli wiedzą co chce zrobić, trzeci w K1, czwarty miesiąc pod kontraktem i jak dotąd nawet plotek o następnej walce nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Bardzo dobry wywiad. Widać jak wiele szkód przynosi Fedorowi "współpraca" z tym całym Finkelsteinem i jego M-1.


Mnóstwo osób przez to całe M-1 przestało uważać Fedora za interesującego zawodnika. Kiedyś czekałem miesiącami na jego walki, a dziś średnio mnie to wszystko rusza. Nawet jego przegrana mnie specjalnie nie ruszyła.

Zmieniony przez - enediktal w dniu 2010-10-09 20:18:31

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1 Final 16 Live

Następny temat

Orange Sport ~ Nocny Hyde Park - MMA, gość Łukasz Jurkowski.

WHEY premium