SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KTORA KRETYNa????????????POMOCY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
CZESC MAM PYTANIE CZY KRETYNA TCM czyli JABŁCZAN KRETYNY W KAPSULKACH JEST DOBRY NA 2cykl ???? I mam jeszce jedno pytnie .Słyszalem o Odżywce Gainer 737 mozecie mi powiedziec na co ona jest i z czym ja mopzna laczyc no i oczywiscie czy warto ja kupic?pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
Wedlug mnie jablczan odpowiedni na 2 cykl.Kup TCM OLIMPU albo REACTORA TRECA i rosnij
Co do gainera-nie pomoge bo nie wiem
POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
jabłczan kreatyny zdecydowanie efektywniej przemiania się w postać aktywną - fosfokreatynę, wszystko zależy od funduszy jakimi dysponujesz, jeżeli dysponujesz odpowiednimi funduszami to zdecydowanie polecam jabłaczan kreatyny.
gainer737 <- najtańsza odżywka węglowodanowo-białkowo na rynku, nie można się po tym spodziewać cudów https://www.sfd.pl/temat230049/ 

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
jak najbardziej mozesz brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4428
Polecam TCM Olimpu oraz Cell Pump Biogenixa ( CP oparty to stack oparty na jabłczanie ).
737 - to gainer firmy Megabol -> 4500g za jakieś 60-80zł. Więc j.w. cudów się nie spodziewaj. Poza tym ja nie brał bym nic z Megabola. Wolałbym przeznaczyc to siano na np. białko Ostrowii - 2kg możesz sobie za to kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
A TEN GAINER AWRTO LACZYC Z KRETYNA MOZE?????? WARTO TO KUPIC JAK NA 1 RAZ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
A TEN GAINER AWRTO LACZYC Z KRETYNA MOZE?????? WARTO TO KUPIC JAK NA 1 RAZ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
co do gainera
to mozesz sprobowac
ale troche podejrzany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
a ile kosztuje do bialko z ostrowi ????ile to trzeba brac minimum ?????i czy to dobre jest??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Damixxx troche to malo powiedziane.
przewaznie cena idzie z jakoscia jesli porownasz ceny innych gainerow to zobaczysz ze tutaj jest ona strasznie niska, a co za tym idzie dla mnie jest to robota z jak najtanszych komponentow, nie mozna zrobic cos rewelacyjnego za taka cene.

Przemo bierzesz sie za drugi cykl na krecie a wiedze masz znikoma o czym swiadcza twoje posty.

a ile kosztuje do bialko z ostrowi - ok 30zl za kg, ale masz teraz w sklepie promocje WPC 95 za 39
ile to trzeba brac minimum - nie rozumiem tego pytania
czy to dobre jest?? - pytasz o smak czy o co ?

Zmieniony przez - Czarnyy w dniu 2005-11-06 12:25:42

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
CHODZI MI O TO ILE TRZEBA TOO BRAC BY MOZNA BYLA ZAOBSERWOWAC JAKIES EFEKTY I CHODZILO MI TEZ O JAKOSC PRODUKTU
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DYmatize DYma-Burn Extreme

Następny temat

GH STACK

Wiecej