SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 39: Colosseum LIVE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 164849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Pudziao lepiej zawalczy od Kity z Andryszakiem ,ale fakt szkoda go ,lepiej niech zestawią Pudziana z Bedorfem ,a Andryszaka? Nie wiem może Andryszak-Rodrigues? W sumie fajnie jakby zrobili Cro cop vs Andryszak ,byloby kozacko. Cro cop to mega gwiazda w Chorwacji ,coś jak u nas Pudziao także na pewno dobrze by się sprzedało PPV w takiej Chorwacji.


Zmieniony przez - xper w dniu 5/30/2017 7:58:09 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Pietrosiek253
Nie prawda bo był jeszcze Joe Fraizer, który miał 182 cm wzrostu czyli podobnie co Tyson. Tysona uważa się za Fraizera 2.0 Moim zdaniem Joe miał mocniejsze uderzenie bo znockdownował Aliego.


Nie chodzi tylko o wzorst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Agares25

Co do Mańkowskiego i UFC, to już Gamer prezentuje wyższy poziom. Mańkowski nie dość, żę odstaje w półśredniej warunkami, to jeszcze kondycje ma lepszą. Może stójkę ma minimalnie lepszą, ale dvpy nie urywa.



Serio? Mańkowski ma właśnie dobrą stójkę i bardzo dobrze radził sobie z o wiele większym Mamedem, posyłał ładne bomby. A Gamrot właśnie skończyłby na dzień dzisiejszy tak jak Held. W końcu ktoś by wyczaił moment w którym by nurkował po nogi... wiem że łatwo mi to mówić ale i Held i Gamrot powinni katować klincz plus boks

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stójka Mańkowskiego jest taka sobie, pokazał to choćby z Aslambekiem. Z kim on ostatnio walczył Maguire (ogór), Taylor (już lepiej), Bahari, Zawada to ogóry, a ich przed czasem nie skończył. Jedynie Taylor może byłby w dole dywizji UFC, ale reszta to ogórki, które w TOP 15 UFC nie miałyby szans. Gamer z o wiele trudniejszymi przeciwnikami walczył, Norman Parke (splity z Tibau i Trinaldo) czy Barnaoui. Z Mamedem bardzo mądrze zawalczył, ale w 2 i3 rundzie, gdy Mamed opada z sił to robią go tacy zawodnicy jak Aziz Karaoglu, Brett Cooper czy Sakurai. Nie widziałem tej fenomenalnej stójki Mańkowskiego od TOP 15 UFC imo zebrałby wpie@dol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Cooper robił Mameda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Problem w tym, że za równo Gamer jak i Borys są mocno nakoksowani. USADA by im na to nie pozwoliła. Gdyby jakimś cudem uciekli by z KSW do UFC nie zdziwiłbym się gdyby taki Borys zbił do lekkiej. Chciałbym dodać jeszcze jedną rzecz. Jakoś nie widuję częste wśród mistrzów KSW dociskania do siatki. Może i jest to nudne, ale klincz pod siatką, dociskanie, łokcie, kolana dirty boxing są bardzo skuteczne. A Gamer ma dobre zapasy tylko ma mały zasób technik. Cały czas idzie w nogi. Powinien dodać jeszcze jakieś obalenia z klinczu, oraz z wykorzystywaniem siatki. Tak btw. chciałbym zobaczyć co robi czołowka z UFC z chłopakami z KSW. Jak Khalabib suplexuje Gamera, a Romero Mameda. Chciałbym też by zobaczyli to janusze którzy uważają Mameda za nie wiadomo kogo.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra przesadziłem z Cooperem, ale imo druga runda mogła iść 10-9 dla Coopera. Chodziło mi bardziej o to, że potrafił nawiązać walkę i urwać drugą rundę, tak samo Aziz czy Sakurai mimo, że orłami nie są.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-05-30 21:51:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No racja, Mamed jest bardzo dynamiczny w pierwszych rundach, a potem lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie, Borys kiedyś mówił, że Mamed może być groźny dla praktycznie każdego, mimo, że nie jest ścisłym TOPem wagi średniej na świecie. Niestety, potem jest lipa. Wystarczy spojrzeć jak szybko załatwił Luke Barnatta, któremu w UFC nie szło znowu, aż tak źle (3 wygrane z rzędu 2 splity i przegrana z Munozem, który, gdy kończył karierę był jakoś na 10-15 miejscu w rankingu UFC wagi sredniej) i na pewno jest lepszy od Aziza, Coopera czy Sakuraia, ale Mamed trafił i szybko go skończył i efektownie wygrał mimo, iż Barnatt jest mocniejszy od jego poprzednich przeciwników


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-05-30 22:51:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 111: Holm vs Correia

Następny temat

Zawodnicy SW wyłudzali VAT

WHEY premium