SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 29

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 50595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ciekawe czy Materla choć 20 sek pobawi się w stójkę z Manhoefem

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2500
Melwin 3 tygodnie wcześniej walczy w Bellatorze więc ciekawe czy przyjedzie do Polski i zawalczy z Materlą, oby przyjechał i zawalczył, sam jestem ciekawe jego dyspozycji po ostatni KO w jego wykonaniu w BFC. Choć cieńko to widzę 3 tygodnie po bellatorze na ksw, albo złapie jakąś kontuzje, albo będzie bardzo porozbijany albo nie wiem, na 70% zmieni się Michałowi przeciwnik. A dla Mameda niech dają w końcu Wasilevskiego albo Okamiego, choć z ruska byłbym bardziej zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36117
To wyczekiwanie Pudzianka na walkę z Nastula jest żałosne nie chcieli go puścić wcześniej bo wiedzieli jakby to się skończyło nic do niego nie mam ale ten człowiek to parodia będę kibicowal Nastuli mam nadzieję że sobie poradzi choć mam obawy

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Sercem za Nastulą. Jedyna szansa na wygranie to przetrwanie furiackich ataków i szybkie sprowadzenie do parteru.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Problemem (dla Nastuli niestety) może być to, że Pudzian go przewróci i będzie nap... na ślepo jak popadnie i mimo, że faktycznie nic nie będzie jemu złego robił to sędzia może przerwać walkę bo będzie to "strasznie" wyglądało.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
krzykacz mam podobne zdanie do Twojego, że jak Pudzian sprowadzi Nastka na glebe to będzie po walce no chyba, że Nastula wyciągnie jakąś technikę kończącą ale to jest bardzo mało prawdopodobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Pudzian na glebie to kłoda.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Może i kłoda ale lekki nie jest i siłę też ma. Może leżeć na Nastuli i co jakiś czas zadać kilka ciosów w tułów i głowę i tutaj też liczy się jak sędzia zareaguje bo może podnieść do stójki by było lepsze widowisko bądź zostawić na glebie ponieważ jakaś tam praca z strony Pudzia jednak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Gdyby to był Nastula 10 lat temu,to by nie było wątpliwości,ale na dzień dzisiejszy,gdy widziałem jak kiepsko było u Pawła z mobilnością w walce z Bedorfem,to ciężko widzę jakąś sensowną taktykę na punktowanie Pudziana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
No niestety, takiego Nastulę to możemy już tylko oglądać na video

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 28 Fighters Den - wyniki

Następny temat

UFC Fight Night: MacDonald vs Saffiedine wyniki!

WHEY premium