SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 20 Fight Symphony 15.09.12

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 54812

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


KSW 20 FIGHT CARD
WALKA WIECZORU (-93KG): JAN BŁACHOWICZ VS HOUSTON ALEXANDER (PAS MISTRZA KSW W WADZE PÓŁCIĘŻKIEJ)
WALKA WIECZORU II (-120KG): MARIUSZ PUDZIANOWSKI VS CHRISTOS PILIAFAS
EXTRAFIGHT (-105KG): MARCIN RÓŻALSKI VS JEROME LE BANNER
EXTRAFIGHT (-110KG): KAROL BEDORF VS TBA
EXTRAFIGHT (-115KG): KAMIL WALUŚ VS JACEK WIŚNIEWSKI
EXTRAFIGT (-70KG): AZHIEV ANZOR VS PAUL REED
EXTRAFIGT (-77KG): RAFAŁ MOKS VS BORYS MAŃKOWSKI

Z oficjalnego serwisu KSW http://www.konfrontacja.com/

Oficjalna rozpiska na wrześniową niemalże w pełni wypełniona - brakuje tylko przeciwnika dla Karola Bedorfa, miejmy nadzieje, że poznamy go w jak najbliższym czasie.

Zapraszam do kulturalnej dyskusji na temat tej gali.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6037
Głowa pudziana wygląda jak wklejona ;d ... sry za spam ;d

Zmieniony przez - Tap w dniu 2012-08-08 20:00:09

"A ja w to wszystko wbijam, dopóki słońce świeci
idę przez świat szeroki w sercu mi muza leci. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Schudło mu sie "troszeczke" ostatnio to też taki efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Tragiczna rozpiska TRAGICZNA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak na jubileuszową galę... mogli się zdecydowanie lepiej postarać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Jedynie co mnie ciekawi, to zobaczyc jak Różal dostaje W pisdę

i potem posluchac jego pyeprzenia głupot / wymowek po walce

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Liczę na to ,że Moks/Mańkowski zrobią sobie grappling match ,właśnie LE banner zniszczy Różala/ten pewnie katuje TD i poddania ale mu to nie wiele da gdyż Jerome waży z 20 kg więcej i postępy Chudziana. ME Błachowicz/Houston PORAżka liczę ,że Houston wystrzeli jakąś bombę.No ,ale widać K&L srają w gacie po tym co pokazał JAN w 1 walce z Sokoudjou ,bo Yvel czy Rumble by go zniszczyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Tak hucznie zapowiadana gala prezentuje się prawie, jak jakaś gala typu Extra. Z całej rozpiski interesuje mnie głównie walka Różalskiego z Le Bannerem aczkolwiek mało prawdopodobne, żeby Różal to wygrał. Fajnie, że Pudzianowski dostał tym razem zawodnika MMA a nie aktora. Chociaż nie będę ukrywał, że rozbawiły mnie pogłoski o rzekomym nieoficjalnym rankingu jego przeciwnika, w którym miał on bodajże rekord 16-1 . Ciekawe jak potoczy się walka i co zaprezentuje Pudzianowski zwłaszcza, że po ostatnim pojedynku pozostał niesmak. Oczywiście związany ze ściągnięciem przez "najlepszą federację MMA w Europie" pseudo-zawodnika czyli Boba Sappa, któremu nie bez przyczyny jeden z portali sportowych nadał pseudonim "amerykański cienias".

Dobrze, że z rozpiski wypadł Dean Amasinger biorąc pod uwagę jego problemy ze zrobieniem wagi i generalnie słaby występ na KSW 18. Do walki Mańkowski - Moks podchodzę pewnie, jak większość osób sceptycznie.

Największą porażka jest zestawienie Walusia z piłkarzem, który w dodatku poza hardcorowymi fanami piłki nożnej jest pewnie nieznany. Nie mam nic do tego, że Wiśniewski trenuje sobie MMA i chce walczyć ale czy na jubileuszowa gale naprawdę nie można było zrobić lepszego zestawienia? Pamiętam jak kiedyś krążyły żarty o tym, że niedługo na KSW pojawi się Małysz. Teraz naprawdę nie zdziwiłbym się, jakby kiedyś do tego doszło. Szkoda zresztą, że nie ściągnęli jeszcze Świerczewskiego, który zapowiadał występ w MMA. Wtedy mogliby nawet zmienić nazwę gali z "Symfonia Walki" ( ) na "Piłkarskie emocje". Ponadto ja osobiście wolałbym zobaczyć rewanż Walusia z Bazelakiem, bo w końcu rozstrzygnąłby się problem tego czy jeden z nich przegrał tylko z powodu kontuzji czy jest rzeczywiście słabszy, co w końcu ucięłoby te bezowocne dyskusje.

Ciekawe tylko czy puszczą super jubileuszową galę w PPV, bo jakoś nie wydaje mi się, żeby łudzili się, że ludzie powykupują pakiety nawet po 20 zł, żeby zobaczyć ich galę, a na której rozpiskę narzekają nawet zagorzali fani sportów walk. Ja osobiście na pewno bym nie inwestował 20 czy 30 zł po to, żeby zobaczyć kilka średnio interesujących walk przerywanych mnóstwem reklam, śpiewania, efektów specjalnych i gadaniny przedłużających czas "sportowych" emocji z jednej godziny do czterech.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Kim jest ten rywal pudziana? Może mi ktoś przybliżyć jego sylwetkę?

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
http://



Ja bym nie zapominał o tym że Alexander wygrał z Soko i to wcale nie tak bardzo dawno. Oczywiście, rywal niezbyt dobry, ale cios ma potężny.

Niestety Błachowicz pewnego pułapu nie przeskoczy i utwierdzam się o tym przy każdej jego walce. Ma mnóstwo serca do walki, samozaparcia, dużo pracuje, no ale niestety talentu trochę mu brakuje. Tzn ma go i to nawet sporo, ale niewystarczająco żeby być w czolówce.

Khalidov np ma talent na czołówkę, z dobrym campem i obozami treningowymi naprawdę mógłby być top 10. On niestety woli marnować swój talent na KSW. W sumie nawet go rozumiem (względy ekonomiczne), ale trochę szkoda że w UFC nigdy nie będzie naprawdę bdb fightera z Polski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
Hah, ciekawy jest walki Waluś-Wiśniewski.
Wiśnia to boiskowy rzeznik. zobaczymy jak mu pojdzie...

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

K1 2012 TURNIEJE

Następny temat

Trening na strychu

WHEY premium