SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRZYZ NERKI CZY NADERWANIE ?? boli

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 111 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 972
Witam
juz od jakiegos czasu bola mnie plecy w odcinku ledzwionym (nie tylko bo troche wyzej tez)
bol juz towarzyszyl mi okolo 3, moze 4 miesiecy z tym ze wczesniej byl slaby i odczuwalem go tylko gdy kladlem sie spac - wtedy czulem dziwna ulge przez pierwsze 5 minut lezenia po czym przechodzilo i sobie spalem :) to byl pikuś..... bo za dnia nic nie czulem

potem byl cykl na sustanonie ... drugi w karierze.... na cyklu bylo tez wporzadku, za to po cyklu gdy zaczalem brac kreatyne na spadki zaczelo mnie boles i to powaznie, ale dalej cwiczylem bo mylel mze samo przejdzie :-% ... no coz nie przeszlo, poszzedlem do lekarza i powiedzilerm ze boi kregoslup, ten pczywiscie przepisale APO NAPROPXEN i masci, co nie pomoglo (na tabletach bylo lepiej ale po odstawieniu to samo) dal tez skierowanie na masaze ale nie poszedlem bo stwierdzilem ze to nie pomoze
poszedlem 2 raz do lekarza po 3 tyg to mi przepisal znowu NAPROXEN i skierowanie na lasery , na ktore pojde dopiero od czwartku bo nie bylo miejsc

3 dni temu postanowlem pojsc do SZAMANA :) kregarz - bioenergoterapeuta jakis rusek
poprzestawial mi oczywiscei kregi , troche pochrupalo i zapytal czy dalej boli .. tom go ze*bał ze dalej boli to mi zrobil AKUPUNKTORE - taki igielki w plecy powbijal i kazal z nimi chodzil przez tydzien, powinno po 2 dnaich przejsc a ja nie czuje roznicy :(

zna mpare osob ktory ten szaman pomogl ale mi to nic nie dalo raczej bo dzi juz 3 dzien :/

doszedlem do wniosku ze to nie kregoslup tylko nerki lub jakeis miesnie
boli podczas schylania gdy robie "koci grzbiet" albo gdy sie wygnbam do przodu, rano po przeudzeniu czuje taki dziwny uciska ,cos jak zakwasy a im pozniejsza pora dnia tym bardziej boli, bol jest okrotny i miazdacy
najwazniejsze ze boli gdy ugniatam w miejscu powyzej udcinka ledzwiowego mnie jwiecej na wysokosci nerek

czy moga to byc nerki ?? bo w sumie bvyl koks a potem odrazu kreatyna w dawkach po 5 -10 g dziennie

chce to szybko wyleczyc i zaczac cwiczyc :(
aha dostalem tez skierowanie do NEUROLOGA ale moge sie zarejestrowac dopiero w marcu bo baran ejst na urlopie, ale watpie czy to cos z nerwami

myslalem raczej zeby isc po UROLOGA , zrobic jakeis badanie moczu i bede wiedzial czy to nery , a moze po prostu oberwanie jakeisgo sciegna albo zapelenie czegos... ogolnie rozpacz

poradzcie cos :(

czytalem o takie srodku jak DICLAC na zapelenie miesni czy cus ale watpie czy to to bo juz dlugo boli :(

...wytężyc wszysatki sily i kolejny rekord pobic..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 111 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 972
refresh

...wytężyc wszysatki sily i kolejny rekord pobic..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 111 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 972
nikomu sie nie chce czytac ??



...wytężyc wszysatki sily i kolejny rekord pobic..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

...::POWRÓCIĆ DO FORMY::...::POMOCY!!!::...

Następny temat

Bolący triceps ....

WHEY premium