SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KROSTY

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Kolega ma problem i spytam sie was bo macie o tym pojecie:

"mam problem z tradzikiem glownie na plecach i klatce (ale jest tak tylko w okresie gdy cwicze np w wakacjie nie mam go). Chcialbym sie dowiedziec czym to glownie jest spowodowane wydzielaniem sie jakich substancji itp. oraz jak zapobiegac wyskakiwaniu tych chrostek (slyszalem ze podobno jedzenie slodyczy ma na to wplyw). Czy tradzik sie nasila gdy zaraz po wysilku nie wezme kapieli lub prysznicu (bo po lekcjach w-fu nie mam takiej mozliwosci) ? z gory dzieki za rady i odpowiedzi"

LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
sadze, ze cwiczac zwiekszasz produkcje naturalnego testosteronu... moze to przez to...
indywidualna sprawa

Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
ale poczekaj na cos madrzejszego :D

Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
po lekcjach w-f'u przemuj twarz woda ale chyba pamietasz o tym:D

chociaz z drodiej strony szkolna woda zawsze byla podejzana
sorki za balagan w poscie

Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
no ale o to chodzi ze ten koles ma takie male hooy wie co to. Mi sie zdaje ze to chyba od tego ze jak lezy spocony na lawczce to roztocza pokrywajace laweczke moga jakos posrednio wplynac na te wlasnie krostki LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
faktycznie lol :D
byl u dermatologa?
jak nie to niech idzie...


Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2187
Trądzik pojawia ci się zimą, gdyż skóra mniej "oddycha" niż latem.Jest to normalne. Dlatego w okresie chłodniejszych dni zalecane jest częstsze zmienianie koszulek gdyż łój, kóry wydziela twoja skóra w okresie dojrzewania zostaje na materiale i się nawarstwia. Do tego dochodzi jeszcze odpowiednia dieta. Przy diecie kulturysty ciężko, aby skóra była idealna. Jest to spowodowane dużą ilością białka.Nie twierdze,że u wszystkich to występuje. U niektórym te zmiany skórna występują po zjedzeniu określonych produktów np. czekolada czy mandarynki.
Oczywiście radze ci udać się do dermatologa, który przepisze ci któryś z środków do walki z trądzikiem. Choć i tak po tak zwanej "burzy hormonów" w organizmie trądzik powinien sam minąć. Takie jest życie.

Ćwicz kiedy nie możesz.
Musi boleć, aby rosło.

Ćwicz kiedy nie możesz.
Musi boleć, aby rosło.
Żyj aby kochać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mój kumpel takze ma problemy z tradzikiem na plecach i troszke na twarzy.Byl u dermatologa i zalatwil sobie zwolnienie z W-fu , poniewaz w szkole tez nie bylo natryskow , pozatym musi trzymac diete ( nie zrec slodyczy a przede wszytstkim czekolady - o mandarynkach nic mu nie wiadomo), no i wiadomo ze cos mu przepisala ale juz nie dociekalem

FAJUSS :) pozdrawiam!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GLUCOSAMINA VS. ARTHRYL

Następny temat

bolące stawy....

Wiecej