SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA w proszku czy w kapsułkach???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Temat tego postu mówi sam za siebie, a mianowicie jaka kreatyna leprza PROSZEK vs. KAPSUŁKI

Pozdrawiam
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki wszystkim za wypowiedzi właśnie zakupiłem w PROSZKU, a więc w moim pojedynku zwyciężył (the winner is:......PROSZEK!!!!)

DZIEKI I POZDRAWIAM

P.S. o efektach dam znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Jeżeli chodzi o zawartość kreatyny w 1g, to w proszku masz prawie 100%, a w kapsułkach około 85%. A jeżeli brać pod uwagę dogodność stosowania, to wiadomo, że kapsułki są wygodniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja obecnie używam mikronizowanej kreatynki AST (proszek) od Cybera - rewelacja !

Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyka jak to cenowo wychodzi i czy bierzesz coś jeszcze do tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyka - dlaczego rewelacja ?
z czym porównujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biorę dziwacznie i po swojemu - tylko po treningu, 5 gram. Do tego HMB Ultimate Nutrition, Glutamina IDS, BCAA Optimum Nutrition i Whey Pro HiTeca. Na mnie działa to bardzo dobrze. W dwa tygodnie plus 4 kg i trochę siły.

Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak ci to wyszło cenowo, jesli możesz to podaj poszczególne elementy i ich ceny.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko jest na www.kulturystyka.tv, tam zamawiałem.

Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytałeś o szczegóły co i jak biorę - podaję poniżej, ale jak zauważysz, jest to trochę inna suplementacja niż powszechnie polecana.

- HMB Ultimate Nutrition 4 x 1 kapsułka - o godzinie 7:00, 13:00, 18:00, 23:00 codziennie
- BCAA Optimum Nutrition 1 x 2 kapsułki o 7:00 codzienie
- Mieszanka Whey Pro HiTeca i Whey Multipower 100% wymieszane w proporcji 1:1 - 30 gram codziennie przed snem
- kreatyna AST - 5 gram po treningu, bez fazy nasycania
- L-glutamina + MSM IDS - 5,5 grama po treningu
do tego 1 tabletka Centrum okolo 11:00 rano i witamina C rozpuszczalna 1000 mg tuz przed snem.

Z efektów do tej pory jestem bardzo zadowolony, są przyrosty i zero zakwasów, zobaczymy jednak ile z tego pozostanie po zakończeniu cyklu który ma potrwać 6 tygodni (będzie dłuższy ze względu na inne branie kreatyny, myślę że dzięki mniejszym dawkom będzie dłużej działać). Pewnie trochę wody odejdzie (choć może mniej niż przy braniu kreatyny 2x5g codziennie), ale i tak myślę że efekty będą zadowalające. Dodam, że wszystko to przy intensywnym treningu i dobrej diecie, a suplementy to tylko dodatki

Nastepny cykl będzie dopiero na jesieni - planuję połączenie obecnej suplementacji z cyklem Dąbka, zobaczymy co z tego wyjdzie

Na koniec uwaga - to co opisałem działa na mnie i nie jest powiedziane że będzie tak samo dobre dla kogos innego. Nie ma innego sposobu jak spróbować taki cykl na sobie i ocenić efekty. Poza tym, osoby które cenie za wiedzę i kulturystyczne porady radziły mi nie wprowadzać wszystkich tych suplementów naraz, ale kolejno, aby przekonać się które tak naprawdę na mnie działają a które nie. Niestety byłem niecierpliwy i nie posłuchałem. Teraz wiem że sprawdza się cały ten cykl, ale o działaniu na mnie poszczególnych jego składników niewiele mogę powiedzieć. Nic to, sprawdzę to przy następnej okazji ...


Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie dzięki Tyka, na pewno wezme pod uwage to co mi tutaj napisałeś, jeszcze raz Ci dziękuje.

Może ktoś jeszcze ma jakieś uwagi dotyczce kreatyny, czekam na wasze wypowiedzi.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Acha, ja swoje 5 gram kreatyny biorę z 20 gramami glukozy i 0,5 litra wody.

Pozdrawiam,
Tyka
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z HMB

Następny temat

Jak zwykle KREATYNA

WHEY premium