SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

KREATYNA -co jeszcze?

Temat przeniesiony z 'Trening' przez: DeeJaaVuu
Wysłana -
Z kreaatyną używam aminokwasów, czy powinienem stosować jeszcze jakąś proteine (geiner)?

M.Z.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Używanie aminokwasów i odżywek białkowych jest zależne od stopnia pokrycia dziennego zapotrzebowania na białko przez dietę,więc przeanalizuj swoją,a dostaniesz odpowiedż.
Wysłana -
dzisiaj kupilem se kreatyne i gosc w sportowym polecil mi do niej glutamine, ale zabraklo pieniedzy
pozdrawiam

Jas..
Wysłana -
Dzięki chłopaki za pomoc. Będę brał kreatynę z aminokwasami i geinerem. Jak starczy kasy to jeszcze HMB.
Pozdrawiam

M.Z.
Wysłana -
kup sobie glutamine do kreatyny

TMB
Wysłana -
do kreatyny najlepiej glutamine i jak masz jeszcze kase to HMB. Ja biore taka mieszanke. I wytzrymałos i siła zaczynaja rosnac.

"Kapitulacja jest próba ocalenia wszystkiego poza honorem"
Wysłana -
Ja do kreatyny biorę jeszcze glukozę. Orientujecie się może ile kosztuje taka glutamina i jakiej formyu jest najlepsza. Poradźćcie jeszzce jakie HMB najkorzystniej kupić. Z góry dzienks.

M.Z.
Wysłana -
Ja kupuje Multipowera. Za L-glutamine płace cos koło 40PLN a za HMB 70PLN- ale to sa ceny hurtowe. Uwazam ta firme za bardzo dobrą.

Wysłana -
Rambo56!!
Tej glutaminy za 40 złotych MULTIPOWERA jest 60 sztuk. Napisz na ile to ci wystarcza i jak to brać. Dzienks

M.Z.
Wysłana -
Na opakowani pisze żeby brać 4-6 tabletek dziennie. Ale mój trener powiedział mi abym brał:
w dni treningowe 2 kapsułki po treningu i 1 przed kolacja
w pozostałe dni 1 kapsułke przed kolacja
jak przeliczyłem to wystarczy mi na ponad 3 tygodnie (trenuje 3 razy w tygodniu).
Jestem ciekaw co inni mysla o takim dawkowaniu. czy jest wystarczajace?

Wysłana -
cześc
do kteatyny plecam HMB.natomiast co do glutamuny niejestem pewiem,oczywisćie jak ktoś ma kase niech kupi też sobie i glutamine ,ale moim skromnym zdaniem lepiej zbierac kase na drugie HMB aniżeli wydać pieniądze na glutamine
pozdrawiam

Lolo
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź