SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA - czyżby nie było nowej odsłony?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przypomne krótko o co chodzi, kolega Atomic pisał, że nawadniana komórka podczas cyklu kreatynowego zwiększa swoją obiętość i największe przyrosty masy i siły uzyskuje się po odstawieniu kreatyny, gdyż sztucznie powiększona komórka reaguje anabolicznie(kiedy zapasy kreatyny wyczerpują się i zmniejsza się ilość wody w komórkach), prowokując organizm do wytwarzania dużej ilości hormonów anabolicznych(to tylko teoria).
Z tych więc powodów byćmoże wystarczy, wykorzystując to zjawisko, brać tylko kreatynę w fazie ładowania. Lepsze efekty i duża oszczędność kasy.

Dlatego mam pytanie: jak tam rezultaty Waszych eksperymentów?

Ja brałem kreatynę tylko przez 5 dni po 20-30 gr. Jakie są moje spostrzeżenia? Nijakie. Po odstawieniu kreatyny nie zauważyłem jakichś nadzwyczajnych zjawisk jeśli chodzi o przyrost masy i siły. Teoria Atomica może się sprawdza, ale na mnie w niewielkim stopniu. Więc nie ma rewolucji. To są tylko moje uwagi.

Mimo wszystko planuje już niedługo, za pare dni, kolejny cykl kreatyny tylko w fazie ładowania. Teraz lepiej zadbam o dietę i przysfajanie suplementu, będę pił o wiele więcej wody - powinno to dać lepsze efekty.

Pozdrawiam
Maniek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33
Ja biore druga dawke i bez fazy ladowania uwazam ze tak jest lepiej bo w fazie nasycania na poczatku7 masz duzy przyrost a pozniej maleje wiec po co to robic.

Halski

Halski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Atomic'u - jak Ci idzie z kreatyna?

Następny temat

MULTI STEROL

WHEY premium