SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA + NO BOOSTER

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
NIE będe sie z tobą kłucił bo nie chcem spamować ale na chłopski rozum weź pomyśl tak:

-na pierwszy raz mono
-na drugi raz połaczenie mono z jakmiś No lub samo mono albo Cell Pump
-na trzeci jakiś lepszy Stack po Stacku sam NO-booster z Jabłczanem Cytruliny
-na czwarty Stack plus pobudzacz przedtreningowy i po cyklu No-booster z jabłaczanem cytruliny

i teraz chodzi mi o to że po co zaczynać od rzeczy które są droższe lepiej pompuja jak można na poczatku od słabszych zaczynac , uczyć sie w miedzyczasie układać i stosować diety , treningi itp.
i nie ciagnie tak odrazu do koksu


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-06 12:31:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
heh no mozna tak to rozumiec.. co nie zmienia faktu ze mozna zrobic porzadny cykl na samym mono nawet jesli jest to cykl ktorys z kolei.

no ale dobra bo narobilismy dosc burdelu chlopakowi w tym temacie ;p

kazdy ma inne spojrzenie na rozne sprawy ;] co nie znaczy ze ktos musi sie mylic

pozdro

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
jabolcokk - zgadzam się z Tobą w 150%

chodziło mi tylko o słowo "mocniejsze", nic więcej.

zresztą sam na przemian ładuję stacki i mono.

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2007-10-06 12:33:37

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
hmmm to moze podsumujmy ten moj zestaw bo przyznam ze sie troche pogubilem :D

Jestescie na tak czy nie? Bo 1 osoba na pewno na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
na tak ;)

rosnij

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja jestem za :
AAKG HardCore 240 z Treca
Creatine Mega Caps 300 z Olimpa
do tego Dieta dodaj wiecej białka (odżywka białkowa, piersi, szczególnie twarogi bo tanie, tuńczyk, jajka, mięsa)

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-06 12:39:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Ahaaa :D OK - wielkie dzięki!

SOGi lecą

Musze jeszcze tylko skorzystac z wysziwarki i znaleźc cos o tym AAKG :D Bo moze faktycznie jest lepszy

Zmieniony przez - KAROL_PL w dniu 2007-10-06 12:42:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
A czy polecacie na początek BCAA ? Mam 14 lat, 180 cm\70 kg, dietę mam już ułożoną (nie wiem na co ale chyba na masówkę :P). BCAA wziął bym po ok. 5\6 miesięcznym treningu. Myślicie że to dobry pomysł ? I jak spożywać BCAA ? Od razu po treningu wpiepszyć 4 kapsułki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
a po co ci BCAA na diecie na mase ?? przecież to aminokwasy które sa zawarte w jedzeniu normlanym Jakbyś robił Redukcje (spalał tłuszcz) to wtedy mogłbyś użyć ich jako antykatabolika a takto se odpusć i dokup jedzenia
BCAA przyjmuje sie 0,1 grama na kg masy ciała wiec u ciebie 7 gramów jedna porcja , ale to tylko sie bierze jak sie redukujesz inaczej nie ma sensu

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-10-06 13:28:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
majac 14 lat w ogole sie nie lap za suple - imo

pilnuj diety ew. uzupelniaj jej braki odzywkami

nie oglądaj sie za siebie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mono na pierwszy cykl,

Następny temat

dylematy, dobrze do 100zl - bez kret

WHEY premium