SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Mimo pewnych oporów czy warto zakładam temat do modułu drugiego . Udział w tych konkursach mimo że nie odnoszę sukcesów jednak mobilizuje mnie do większej dyscypliny treningach i jedzeniu . Zdjęcia zamieszczę w przyszłym tygodniu po powrocie znad morza, a treningi choć monotonne wpisuję już od dzisiaj . A co, mój dziennik .

Wczoraj 1 maja to leciutko

Mały sypersecik w plenerze dipy, podciąganie,pompki
Pompki na poręczach - 50p
- 5s x 10p
Podciąganie na drążku nachwyt - 20p
- 5s x 4p
Pompki nogi na podwyższeniu - 60p
- 5s x 12p

Dzisiaj 2 maja trening dwuetapowy
Trening w plenerze
Pompki na poręczach - 60p
- 5s x 12p
Podciąganie na drążku chwyt neutralny- 30p
- 6s x 5p
Trening w domku
Pompki na uchwytach 90 powtórzeń
- 6s x 15p


Kółko z kolan 75 powtórzeń
- 5s x 15p


Spięcia brzucha leżąc 80 powtórzeń
- 4s x 20p


Plank na łokciach
- 4s x 60sek


To tyle na dzisiaj . Jutra nie planuję w końcu na majówce jestem
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
jsdolan5
Nie no Lipton co Ty, Jezoo ciśnie do przodu, a ja sobie powolutku po 2 kg na miesiąc .



Jezoo właśnie zakończył masówkę, a na redu nie każdy potrafi iść do przodu. Ostatnio na treningu klatki brałem podobny ciężar do twojego, uwielbiam redukcje.


No ładna pompa na brzuchu.


Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-05-31 22:13:32
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30521 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130819
Dobre ćwiczenia przygotowujące do zadań w drugim module kraty na lato.
Poziomka na poręczach lub krzesłach pójdzie łatwiej gdy tricepsy będą silne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ojan
Dobre ćwiczenia przygotowujące do zadań w drugim module kraty na lato.
Poziomka na poręczach lub krzesłach pójdzie łatwiej gdy tricepsy będą silne.


Z Drazekm i tak nie mam szans ale próbował będę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30521 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130819
jsdolan5
ojan
Dobre ćwiczenia przygotowujące do zadań w drugim module kraty na lato.
Poziomka na poręczach lub krzesłach pójdzie łatwiej gdy tricepsy będą silne.
Z Drazekm i tak nie mam szans ale próbował będę
I o to chodzi aby podjąć próbę poprawy siebie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Dzisiaj bez treningu w terenie wszystkie drążki i poręcze opanowane przez szalejącą dziatwę i brzuchaczy próbujących choć raz się podciągnąć . A że za ciepło dzisiaj nie było 15'C plus zimny wiatr wolałem sobie poćwiczyć w domku. Oczywiście w dalszym ciągu bez szaleństw, ale już tęsknię za moją siłownią i sztangami .

Trening 3 maja
Trening w domku
Pompki na uchwytach 120 powtórzeń
szeroko
- 4s x 15p
wąsko
- 5s x 12p

Kółko z kolan 60 powtórzeń
- 4s x 15p


Spięcia brzucha leżąc 80 powtórzeń
- 4s x 20p


Plank na łokciach
- 4s x 60sek

Na koniec pozdrawiamy Was wszystkich serdecznie z zimnego, wietrznego ale słonecznego Darłówka . Cała nasza trójka

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12960 Napisanych postów 20720 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607695
A u nas dziś ponad 30 stopni, aż mam dziś dość słońca i tego ciepła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Wczoraj z rana parę spraw do załatwienia w mieście, potem koszenie trawy, jak to porosło przez te 10 dni . No i pech odmówiła posłuszeństwa moja kosiarka spalinowa musiałem wszystko kosić elektrycznym maluchem . Zeszło mi prawie do wieczora , ale aeroby zaliczone . Wieczorem nareszcie normalny trening . Odnośnie trening to doszedłem do wniosku ze jestem uzależniony od dźwigania . Po trzech tygodniach treningu z minimalna ilością żelaza stwierdzam że owszem fajne te treningi ale ja potrzebuję dźwigać . Dlatego zrobiłem rozpiskę w której podstawa są ćwiczenia programu 5-3-1 ( Ajazy zaraziłeś mnie ) i trochę innych ćwiczeń z wymachiwaniem sztangą i sztangielkami, ale uwzględniłem również pompki, drążek, dipy no i ćwiczenia na brzuch. Dlatego że lubię i sa to ćwiczenia które mogę wykonywać poza siłownią, na wyjeździe i na urlopie, a jeżeli ich nie wykonuję to wychodzę z wprawy .
Oczywiście uwzględniam tez ćwiczenia do KNL 2018 , o aerobach nie myślę bo na pewno będzie rower, marsze z psem i praca w ogrodzie, tyle powinno wystarczyć. Jeżeli chodzi o dietę to od wczoraj zapisuje co jem ( nawet nie myślałem ze tego jest tak mało) w wolnej chwili to policzę i wrzucę do oceny .
Natomiast po tygodni nad morzem gdzie sobie trochę dogadzałem ( codziennie lody i ciasteczko ) waga została na tym samym poziomie 88,1 kg.

Zaległy trening 4 maj
Trening w plenerze
Pompki na poręczach - 50p
- 5s x 10p

Podciąganie na drążku chwyt neutralny- 36p
- 6s x 6p

Trening w domku
Pompki na uchwytach - 60 p
- 4s x 15p

Kółko z kolan - 60 p
- 4s x 15p

Spięcia brzucha leżąc - 80 p
- 4s x 20p


5 i 6 maja dni lenistwa

Wczoraj 7 maj

Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp 15 min

"Kubany" hantlami - 30p
- 3s x 10p x 5kg,

Pompki na uchwytach - 60 p
- 4s x 15p

Ćwiczenie 5-3-1
Wyciskanie sztangi stojąc - 32p
- 26 kg, x 5p
- 35 kg, x 5p
- 40 kg, x 5p
- 43 kg, x 5p - 65% T. Max
- 49 kg, x 6p - 75% T. Max
- 56 kg, x 6p - 85% T. Max

Ćwiczenia na brzuch
Kółko z kolan - 75p
- 5s x 15p

Plecy
Martwy ciąg - 25p
- 88 kg, x 5p
- 98 kg, x 5p
- 108 kg, x 5p
- 118 kg, x 5p
- 128 kg, x 5p

Seria łączona - drążek , wiosło
Podciąganie na drążku chwyt młotkowy - 30p
- 5s x 6p

Podciąganie sztangi w opadzie tułowia - 50p
- 68kg x 5s x 10p

Triceps
Pompki na poręczach - 50p
- 5s x 10p


Tak wyglądało to wczoraj . Po całym dniu koszenia ten trening, może dla niejednego nie za ciężki, dał mi w kość . Dzisiaj i jutro nocki w pracy a mam jeszcze parę zaległych spraw do załatwienia po urzędach dlatego nie wiem jak z treningiem, ale odłogiem nie będę leżał . Popróbuję ćwiczeń do 2 modułu KNL, ale czarno to widzę , jak Drazekm wznosów to ja nie mam nawet cienia szansy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Wczoraj i dzisiaj w pracy w wolnej chwili kilka prób z ćwiczeniami do II modułu KNL. Niestety poległem . Oba ćwiczenie sa dla mnie niewykonalne .
1. Wznosy tułowia w leżeniu na plecach - musiałbym mieć przybite do podłogi stopy

2. Poziomka na czas utrzymania nóg w poziomie - nie jestem w stanie wyprostować nóg w kolanach

Co prawda nie poddaję się, ale Ojan dał do wykonania jak dla mnie najtrudniejsze ćwiczenia .
Jeżeli Drazekm rzeczywiście nie zrobi drugiej wersji wznosów to przewiduję wygrana Viki w II module . No chyba ze się ujawni jakiś czarny koń
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12960 Napisanych postów 20720 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607695
Ja nie mogę zrobić poziomki, bo też mam problem z wyprostowaniem nóg. W tym ćwiczeniu Drazekm jest najlepszy
A wznosy może w końcu wyjdą, jeszcze jest czas żeby próbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12102 Napisanych postów 30521 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130819
jsdolan5
Wczoraj i dzisiaj w pracy w wolnej chwili kilka prób z ćwiczeniami do II modułu KNL. Niestety poległem . Oba ćwiczenie sa dla mnie niewykonalne .
1. Wznosy tułowia w leżeniu na plecach - musiałbym mieć przybite do podłogi stopy

2. Poziomka na czas utrzymania nóg w poziomie - nie jestem w stanie wyprostować nóg w kolanach

Co prawda nie poddaję się, ale Ojan dał do wykonania jak dla mnie najtrudniejsze ćwiczenia .
Jeżeli Drazekm rzeczywiście nie zrobi drugiej wersji wznosów to przewiduję wygrana Viki w II module . No chyba ze się ujawni jakiś czarny koń

Nigdzie nie jest napisane, że przy pozionce nogi mają być proste w kolanach i na filmiku wzorcowym też takie nie są.
Czarny koń zawsze może wyskoczyć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ojan
jsdolan5
Wczoraj i dzisiaj w pracy w wolnej chwili kilka prób z ćwiczeniami do II modułu KNL. Niestety poległem . Oba ćwiczenie sa dla mnie niewykonalne .
1. Wznosy tułowia w leżeniu na plecach - musiałbym mieć przybite do podłogi stopy

2. Poziomka na czas utrzymania nóg w poziomie - nie jestem w stanie wyprostować nóg w kolanach

Co prawda nie poddaję się, ale Ojan dał do wykonania jak dla mnie najtrudniejsze ćwiczenia .
Jeżeli Drazekm rzeczywiście nie zrobi drugiej wersji wznosów to przewiduję wygrana Viki w II module . No chyba ze się ujawni jakiś czarny koń

Nigdzie nie jest napisane, że przy pozionce nogi mają być proste w kolanach i na filmiku wzorcowym też takie nie są.
Czarny koń zawsze może wyskoczyć


No to jest światełko w tunelu . Byłem przekonany ze nogi maja być proste. Będę walczył


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2018-05-09 21:45:49
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato 2018 wg drazekm modul II

Następny temat

Krata Na Lato 2018 wg Viki moduł II

WHEY premium