SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOntuzja barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na prośbe mojego kolegi:

Witam wszystkich i mam pytanie gdzie w Warszawie są dobrzy specjaliści zajmujący się urazami powstałymi na siłowni, ponieważ mam mały problem z barkiem a nabawiłem się go w strasznie głupi sposób jakiś rok temu położyłem się pod sztangą z dużym ciężarem bez rozgrzewki i zacząłem robić serię i cos mi strzeliło w lewym barku bul był straszny przez kilka dni nie mogłem podnieść nawet szklanki z wodą oczywiście nie wspominając o siłowni trwało to trochę czasu zanim bul ustał wiec skoro bul ustał to wybrałem się na siłkę ale kontuzja się odnowiła i zawsze kiedy zaczynam ćwiczyć kontuzja odnawia się wiec siłownie mam na razie z głowy ale bardzo chciałbym wrócić bo od czasu kiedy nie ćwiczę zeszło ze mnie 8 kg i czuje się jak stary dziadek. A jak byłem u ortopedy w przychodni powiedział mi ze cos tam zostało uszkodzone i zostanie mi tak do końca życia i żebym nie przemęczał tego barku. Dlatego szukam jakiegoś dobrego speca może być nawet znachor aby mi pomógł nie wiem może wymyślili jakiś cudowny środek albo coś. Czekam na dobre rady.





Pozdrawiam

Jacek Rogowski


lewy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Poszukaj ortopedy ze specjalnościa w medycynie sportowej- wiem że to brzmi jak banał, ale też mam problem z barkiem i leczę sie u lekarza sportowego. Niestety jestem ze Szczecina i nikogo takiego w Warszawie nie znam.


Power comes from God, if you believe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam prawdopodobnie ten sam problem jeżeli jeszcze nie snalzłeś specjalisty to polecam dr.Robert Swierczyński koleś ma pojęcie o tym co robi. Znajdziesz go w prywatnej klinice Damiana na ul.Wałbrzyskiej 46 tel.847-33-13.Powodzenia ja jestem w trakcie leczenia czekam na efekty!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bóle lędźwiowe raz jeszcze.

Następny temat

Witaminy

WHEY premium