SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOZIERADKA - niezłe ziółko!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doszły mnie słuchy że takie zioło jak "Kozieradka" jest stosowana w kulturystyce dla podniesienia poziomu własnego testosteronu i zwiększenia łaknienia.
Ma w sobie "sterole roślinne" i działa podobnie do żeń-szenia.
Ktoś z was o niej słyszał?

Łukasz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja sobie ją biorę i jest mi z tym dobrze :) - a tylko skóre wysusza!!! Staje się mniej elastyczna, ale reszta O.K - wole to niż metanabol!!!

Bigiel
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Kozieradka jest zachwalana glownie w polskiej 'Kulturystyce i Fitness" chyba tak sie to nazywa.
Jesli liczymy na cos zauwazalnego (efekty) nie musimy sie tym przejmowac.
To ze cos laboratorium daje pozytywne efekty nic nie mowi o efekcie na organizm ludzki (gdyby to naprawde pomagalo szybko na swiecie pojawilyby sie nowe srodki oparte o to i byly mocno reklamowane, a niestety jest cicho) (nie oznacza to wprawdzie, iz srodek mocno reklamowny jest skuteczny-wskazuje to jedynie, iz ktos ma duzo pieniedzy na reklame i liczy na duzy zysk)




Zmieniony przez - Biniu w dniu 2001-11-26 09:13:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 361
Biniu, brałeś kozieradkę, czy jesteś biologiem (a może chemikiem)?

siek

gg: 5442517

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Kiedys raz zrobilem to jak kazali w K&F i jak wiekszosc tzw magicznych srodkow nie dala nic procz czestych wizyt w WC
BTW Nie jestem chemkiem, ani biolgiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój kumpel bierze kozieradke od kilku miesięcy i rośnie jak na drożdżach! Zresztą jego popęd seksualny po tym ziółku jest wyjątkowo na bardzo wysokim poziomie! -tak on ją zachwala.
A u Ciebie Biniu nic?

Łukasz
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sorry, a powaznie myslisz ze to od tego ???
jesli tak to poczytaj o efektach sterydow to dowiesz dlaczego rosnie jak na drozdzach i ma poped taki jaki ma (swoja droga na to tez sie nie uskarzam)
Jesli faktycznie od tego sa takie efekty o jakich piszesz, to pisz do producentow odzywek ozloca cie i zarobia kupe kasy


Zmieniony przez - Biniu w dniu 2001-11-30 15:22:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chodzi o Zen Szen, to nie mialem po nim zadnych efektow.

"Gaze towards the Heavens, and you might catch a glimpse of Me..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podczas brania takich żeczy jak Żeńszeń czy Kozieradka nie chodzi przede wszystkim o przyrost mięśni ale o szybkość regeneracji organizmu.

Łukasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anabolic czy mógłbyś mi powiedzieć za ile twój kumpel to kupił oraz w jakiej postaci i ilośćiach to brał
bo ja np. w internetowym sklepie zielarskim znalazłem nasienie kozieradki po 1,50 za 50 gram

Z GÓRY WIELKIE THX

szacuneczek dla wszystkich co przy klawiszach ... LOGAN
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
puk puk

panie anabolic

proszę o odpowiedź

szacuneczek dla wszystkich co przy klawiszach ... LOGAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5457
ja stosowalem kozieradke przez ok. poltora tygodnia - nie zauwazylem jakichs super przyrostow, za to zauwazylem, ze po tym sie okropnie smierdzi ;). Pot przyjmuje zapach kozieradki, ktory do najprzyjemniejszych nie nalezy.

There can be only some
1

There can be only some

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tanie źródło białka ?

Następny temat

Znów o wzroście

Wiecej